ONI Road to be the Mightiest Oni

0■Türünün tek örneği, benzersiz aksiyon!
Baş kahraman Kuuta, sopasını kullanarak düşmana saldırır. Kazemaru düşmanın ruhunu bedeninden emer ve bu ruhu yok ederek Kuuta zafer kazanabilir. Hem Kuuta hem de Kazemaru’yu aynı anda oynayarak yepyeni, benzersiz bir co-op deneyiminin tadını çıkarın!

■Seviye atlamak için farklı bir yol!
Oyunun geçtiği Kisejima, düşmanlarla savaşmaktan eskort görevlerine kadar çeşitli zorluklara sahip üç bölgeye ayrılmıştır. Oyuncu aynı zamanda bir ebeleme oyunu gibi peşindeki canavarlardan kaçarak ve yükseltilmiş sopalar satın almak için kümeler halinde büyüyen mantarları toplayarak seviye atlayabilir.

■Setting: Kisejima Adası
Hikaye, okyanusun ortasında küçük bir ada olan Kisejima’da geçmektedir. Burada, yerel iblis ruhlarının içinde uyuyan gücün, bir zamanlar Momotaro tarafından mağlup edilen eski iblislerin savaşa çağrıldığı denemelere meydan okuyarak ortaya çıkarılabileceği söylenir. Ancak çok azı Kisejima’dan canlı dönebilmiştir.

■Karakterler: Bir iblis savaşçısı olan Kuuta ve ruh ortağı Kazemaru
Baş kahraman Kuuta, Momotaro ile savaşta karşı karşıya gelen Demon King’in ordusundan hayatta kalan tek kişidir. O ve Kisejima’da yaşayan gizemli bir ruh olan Kazemaru, her şekil ve boyuttaki zorlukların üstesinden gelmek için bir araya geliyor!

■Çizimler KENEI DESIGN tarafından yapılmıştır
Kisejima büyük olmayabilir, ancak KENEI DESIGN’ın göz kamaştırıcı yeşil çayırları, yükselen ormanları ve yüzen megalitlerden oluşan ovalarıyla renkli sanat eserleri, diğer hiçbir aksiyon oyununa benzemeyen benzersiz bir duygusal etki sunuyor. ONI’nin tek başına yaratıcısı, her bir mekanın kendine özgü unutulmaz bir çekiciliğe sahip olduğu bir mini dünya icat etti. ONI, oyuncuları değişiklik olsun diye küçük bir dünya deneyiminin tadını çıkarmaya davet ediyor!


2.661
OYUN BİLGİLERİ 9 Mart 2023 05:13
ONI Road to be the Mightiest Oni

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 812.17 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 8 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?