One Military Camp

0One Military Camp indir - (Direkt indir)

Kötü bir manyak, biri hariç bölgedeki tüm bölgeleri fethetti. Dünyanın son umudu, bu huzurlu topraklarda bulunan eski bir askeri kampta yaşıyor. Kötü güçleri püskürtmek için cesur bir savaşçı grubunu işe almak ve eğitmek için onu eski ihtişamına geri getirin.

Kaynaklara ve lojistiğe dikkat ederek bir askeri kamp kurmanın zorluğuyla yüzleşin. Binaları verimli bir şekilde yerleştirin, her şeyi çalışır durumda tutacak personeli işe alın ve eğitim kurslarını ayarlayın. Savunma oluşturun, çünkü düşman kampınızı sabote etmeye çalışmak için casuslar ve dronlar gönderecek.

Sadece askerlerinizin eğitimini ve ekonominizi değil, aynı zamanda programlarını da yönetmeniz gerekecek çünkü bu askeri kamp dinlenmez! Binaların bakımı ve çaylaklarınızın sağlığıyla ilgilenin – yaralanmalarına izin vermeyin! Farklı biyomlara uyum sağlayın ve kampınız için yüzlerce teknoloji ve yükseltmeyi araştırın.

Güçlerinize katılmak için en iyi adayları toplayın. Sadece er olarak başlayacak olsalar da, becerilerine göre onlara bir uzmanlık atayın ve onları çeşitli sınıflarda seçkin uzmanlara dönüştürün. Kim bilir? Belki de en iyisi, gelecekteki acemilerinize öğretebilecektir…

Çalışmak için tüm bu saatler süren sıkı eğitimi kullanın! Bölgeyi kurtarmak, kaynaklar elde etmek ve yakınlardaki insanların beğenisini kazanmak için farklı görevleri tamamlayın. Her biri farklı uzmanlık gerektireceğinden, tüm görevleri tamamlayabilmek için ekibinizi dengeleyin.

Saçma mizah ve savaş filmlerine göndermelerle dolu bir senaryo oynayın. İlerlemeniz sırasında, kampınız için size özel destek sağlayacak kahramanları kurtaracaksınız. Ek olarak, Sandbox modunda boş zamanlarınızda oynayabilecek, biyomu, zorlukları ve başlangıç ​​koşullarını seçerek oyunu beğeninize göre özelleştirebileceksiniz. Sizin kampınız, sizin kurallarınız!


One Military Camp indir - (Direkt indir)

17.402
OYUN BİLGİLERİ 4 Mart 2023 15:15
One Military Camp

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.3 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 2 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?