OlliOlli World

0OlliOlli World indir - (Direkt indir)

OlliOlli World, kişiliğiyle dolup taşan yeni, cesur bir kaykay aksiyon-platform oyunudur. Gnarvana arayışınızda mistik paten tanrılarını keşfetmek için yolunuzu öğütürken, kandırırken ve yayınlarken renkli karakterlerle tanışarak Radlandia’nın canlı ve canlı dünyasında gezinin ve akın.

Görevler, zorluklar üstlenirken ve yol boyunca yeni arkadaşlar edinirken keyifli ve tuhaf bir dünyayı dolaşın. Oyuncu ifadesi için bir dizi fırsat sunan birden fazla yolla keşfedilebilir seviyeleri deneyimlerken karakterinizin görünümünü, püf noktalarını ve stilini özelleştirin. Liglerde dünyaya meydan okuyun veya milyonlarca paylaşılabilir seviyeden birinde en iyi numaralarınızı yenmesi için bir arkadaşınıza meydan okuyun. OlliOlli World’ün kendine özgü akış durumu oyununa dalarak erişilebilirliği, derinliği ve oyuncu özgürlüğünü deneyimleyin.

Eksantrik karakterlerle ve keşfedilmeyi bekleyen canlı konumlarla ağzına kadar dolu yemyeşil bir kaykay ütopyasında bir yolculuğa çıkın. Yeni yollar, yeni yan görevler, olağanüstü ödüller ve destansı numara fırsatlarını keşfetmek için Şişme Sokak’ta eziyetinizi bulun veya Los Vulgas’ı alevler içinde bırakın. Hepsi, özenle seçilmiş IDM ve Electronica parçaları derlemesiyle mükemmel bir şekilde tamamlanmıştır.

Süper sıkı kontroller, ipeksi pürüzsüz bir sürüş sağlamak için son derece rafine oyun ile birleşiyor. Profesyonel değil misiniz? Endişelenmeyin – OlliOlli World sizi kollarını açarak karşılıyor ve yeni oyuncuların kaldırımı dikmekten korkmadan sokakları yıkmalarına ve hastalıklı yöntemlerle yakalamalarına izin veriyor.

OlliOlli World sadece kontrolcü kullanılarak oynanabilir. Klavye ve fare desteklenmemektedir.


OlliOlli World indir - (Direkt indir)

10.057
OYUN BİLGİLERİ 8 Şubat 2022 02:10
OlliOlli World

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.1 GB

Crack: CODEX

Tarih: 8 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?