Old World The Sacred and The Profane

0Old World – The Sacred and The Profane, dinin eski imparatorlukların kaderini nasıl etkilediğini araştıran zengin yeni içerikle oyununuza dini bir şevk katıyor.

İmparatorluğunuzda var olan çeşitli inançları yatıştırmaya çalışırken 350’den fazla yeni etkinliği deneyimleyin, yeni tarihi karakterler toplayın ve din adamlarının talepleriyle başa çıkın.

Dikkatli olun, eğer bir din sizin kuralınızı onaylamıyorsa, bu muhalefete, isyanlara veya daha kötü sonuçlara yol açabilir.

Eski Dünya – Kutsal ve Küfür şunları içerir:

350’den fazla yeni etkinlik – küçük ritüeller ve günlük inançlardan devlet dinlerinin güç mücadelelerine ve dünya dinlerinin ortaya çıkışına kadar, antik tapınmanın karmaşık dünyasında gezinmek için aklınızı başınıza almanız gerekecek.

Din adamları karakterleri – bu yeni karakterler mahkemenize katılabilir ve kendi görevlerini ve projelerini getirebilir.

Size ne kadar fayda sağladıkları, dinlerinin sizi ne kadar sevdiğine bağlıdır.

Mevcut karakterler, devlet dininin lideri tarafından bir görev aracılığıyla Ruhban Sınıfına alınabilir.

10’dan fazla yeni karakter özelliği – The Sacred ve The Profane, yeni temel özellikler, olayla ilgili özellikler ve Ruhban karakterlerine özgü özellikler dahil olmak üzere çeşitli yeni karakter özellikleri ekler.

Dini muhalefet mekaniği – Bir dinden gelen olumsuz görüş, o dine mensup şehirlerde kalıcı sonuçlara yol açabilecek muhalefete yol açabilir.

10’dan fazla yeni ‘kült’ şehir projesi – Etkinlikler tarafından eklenen yeni tarikat iyileştirmelerinin yanı sıra mevcut Mabetler için iyileştirmeler var. Her birinin güçlü ve benzersiz bir etkisi vardır.


26.330
OYUN BİLGİLERİ 31 Ocak 2023 18:50
Old World The Sacred and The Profane

Tür: Açık Dünya Oyunları, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.11 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 16 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?