Offroad Mechanic Simulator

1Bir offroad macerasına hazırlanın!

Offroad Mechanic Simulator’da, offroad araçlarını değiştirmek ve karşılaşabilecekleri en zorlu zorluklara hazırlamak için görevlendirildiniz!

Standart onarım işlerinin çok ötesine geçen sözleşmeleri kabul edin. Müşterinin arabalarını, orijinal kapasitelerini çok aşan en iyi parçalarla donatın ve mümkün olan en zorlu arazilerde seyahat etmeye hazır olmalarını sağlayın. Bir müşteri ihtiyaç duyduğunda daha yüksek bir süspansiyon takmaya veya bir şnorkel eklemeye hazır olun. Bütçenizi aşmadan işinizi görecek parçaları seçin.

Tek oyunculu bir kampanyada arazi araçlarına servis yapma zorluğuna yükselin! Giderek daha pahalı hale gelen arabalara nasıl bakım yapacağınızı sürekli olarak öğrenirken ilerlemenizin tadını çıkarın. Bir arabayı bir arazi canavarına dönüştürmek için gereken ek parçaları ve araçları satın alın.

Yaptığınız değişiklikleri test etmek için kendi offroad maceranıza çıkın. Tehlikeli arazide sürün, kayalıklara tırmanın ve çamurlu nehirleri geçin. Bir sonraki engele geçmeden önce nefes kesen manzaranın tadını çıkarın. Araçlarınızı müşteriye teslim etmeden önce yıkamayı unutmayın!


22.714
OYUN BİLGİLERİ 25 Temmuz 2023 03:12
Offroad Mechanic Simulator

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 6.65 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 24 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?