Of Life and Land

1Of Life and Land indir - (Direkt indir)

İmparatorluğun uzak, bilinmeyen köşelerinde yeni yerleşim yerleri inşa etmekle görevlendirilen bir liderin rolünü üstlenin. Unutulan bu yerlerde doğa vahşidir ve efsaneler sanıldığından daha gerçek ve canlıdır.

Köylülerinize liderlik ederken, her hayvanın ve her bitkinin doğadaki yerini bulmaya çalıştığı bir dünyada farklı mevsim ve iklimlerin zorluklarını yaşayın. Doğayla ne kadar paylaşacaksınız? Denge için çabalayacak mısınız, hatta belirli hayvanların neslinin tükenmesini mi sağlayacaksınız? Eski yolları takip edin… ya da kendinizinkini bulun.

Ekonominizi Oluşturun
Kaynakların edinilmesini, iyileştirilmesini ve dağıtımını yönetin. Malların, bunu yapacak zamanı ve yeri olan biri tarafından istenilen yerlere taşınması gerekir.

Tüm Canlıların Bakımı
Vatandaşların ihtiyaçlarını yönetin. Onlar “canlıdırlar” ve belirli bir evleri, işyerleri ve çok çeşitli ihtiyaçları ve hedefleri vardır. Ancak hayvanlar da yiyecek arar, susar, uyur, gruplar oluşturur, sosyal etkileşim arar ve doğadaki yerini bulmaya çalışır. Bitkilerin bile hayatta kalabilmesi için suya ve doğru sıcaklığa ihtiyacı vardır.

Dengeyi Bulun (Ya da Değil)
İnsanlar doğayla aynı alanı ve kaynakları paylaşırlar ve birbirlerini etkilerler. Başlangıçta insanın etkisi önemsiz olsa da, şehir ve ihtiyaçları büyüdükçe bu etki daha da önem kazanıyor. Eylemlerinize bağlı olarak bazı hayvanların veya grupların neslinin tükenmesi veya hızla çoğalması riski vardır.

Canlı Dünyayı Gözlemleyin
Mevsimler ve hava durumu oyunu etkiler. Bazı bitkiler sadece belirli mevsimlerde yetişir, sıcak günlerde daha fazla suya ihtiyaç duyar veya soğuk dönemlerde donar. İnsanlar ve hayvanlar kışın ısınmak için daha fazla enerjiye, yazın ise serinlemek için daha fazla suya ihtiyaç duyarlar. Aşırı durumlarda yorgunluktan acı çekerler ve hatta zarar görebilirler.


Of Life and Land indir - (Direkt indir)

10.880
OYUN BİLGİLERİ 5 Nisan 2024 20:38
Of Life and Land

Tür: Oyun, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Strateji

Platform: PC

Boyut: 215.69 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 2 Nisan 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?