OCTOPATH TRAVELER II

1Hikaye, denizle bölünmüş bir doğu ve batı kıtasından oluşan bir ülke olan Solistia’da geçiyor.

Büyük gemilerin işlek deniz yollarında seyrettiği ve buharın gücünün yeni teknolojileri doğurduğu hareketli bir dönem.

Bazı insanlar sahne ve endüstrinin göz alıcı yıldızlarına hayran kalırken, diğerleri savaş, veba ve yoksulluktan gözyaşlarına boğulur.

Bu uzak diyarda, farklı bölgelerden gelen sekiz gezgin, kendi sebepleriyle yola koyulur. Onların yerine geçin ve yolculuğunuz boyunca size yardımcı olacak benzersiz yeteneklerini kullanarak araziyi uygun gördüğünüz şekilde keşfedin.

Tamamen kendi başınıza bir maceraya atılın.

Serinin retro piksel sanatı ve 3DCG’nin bir birleşimi olan HD-2D grafikleri daha da yüksek seviyelere ulaştı.

Hikaye, doğudan batıya farklı kültürlerin geliştiği ve yeni çağın endüstrilerinin geliştiği Solistia’da geçiyor. Denizlerde yelken açabilir ve günden geceye değişen bir dünyanın her köşesini keşfedebilirsiniz.

Her yolcunun, kasaba halkıyla savaşmak, eşyalar elde etmek, başkalarını seyahatlerine götürmek ve daha fazlası için kullanabilecekleri benzersiz bir Yol Eylemleri seti vardır. Nereye gideceksin? Ne yapacaksın? Her yol sizindir.

Yolcularınızın işlerini ve becerilerini geliştirme özgürlüğü ve savaşları çok heyecan verici hale getiren Break and Boost sistemi gibi orijinal oyundan tanıdık mekanikler korunmuştur. Yeni mekanikler de eklendi.


14.238
OYUN BİLGİLERİ 9 Ağustos 2023 14:28
OCTOPATH TRAVELER II

Tür: Açık Dünya Oyunları, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 6.70 GB

Crack: RUNE

Tarih: 24 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?