Ocean Pressure

0Ocean Pressure, okyanusun dibinde el yapımı denizaltınızı kullanan yaşlı bir bilim adamı olarak oynadığınız kısa bir korku oyunudur. Göreviniz okyanusu keşfetmek ve denizaltınızın yardımıyla gerekli verileri toplamak.
HAYATTA KALABİLECEK MİSİNİZ?

Keşfet:
El yapımı denizaltınızla okyanusun derinliklerini keşfedin. Sonarınızı kullanarak benzersiz konumları bulun ve ihtiyacınız olan araştırmayı yapın. Tarayıcı, gerekli tüm verileri toplamanıza yardımcı olacaktır.

Zorlu oynanış:
Göreviniz sırasında denizaltınız bozulabilir veya alev alabilir. Denizaltınızda bir boru anahtarı ve bir yangın söndürücü var. Umarım onları nasıl kullanacağınızı biliyorsunuzdur. Çabucak tamir etmeye hazır olun, yoksa…

OYUN PLANI
Klostrofobi yolculuğunuz boyunca sizinle olacak. Sonar ile önemli yerleri bulun ve tarayıcı ile keşfedin. Tarayıcı, denizaltının dışının yüksek kaliteli bir resmini verir ve su altı faunası hakkında bilgi toplamak için bir lazere sahiptir. Dikkatli hareket edin, harekete tepki verir.

Bu tekneyi kendi ellerinizle yaptınız. Denizaltınızı inşa ederken popüler denizaltılardan ilham aldınız. Denizaltınız en son sistemlere ve büyük bir lomboza sahip. Tüm sistemler kapsamlı bir şekilde test edildi, ancak bazen bozulabilirler. Onarım becerilerinizi kullanın ve boğulmayın.

HİKAYE
Hayatınız boyunca okyanusu keşfettiniz ve her zaman onu keşfetmek için küçük bir denizaltı inşa etmeyi hayal ettiniz. Yıllar geçtikçe, ilgilendiğiniz su altı yerlerini harita üzerinde işaretlediniz. İnşaat için gerekli parayı biriktirdiniz ve çizimlerinizin yardımıyla denizaltınızı monte ettiniz. Neredeyse hiç test etmeden hayalinize kavuşmak için okyanusun dibine gittiniz.


16.539
OYUN BİLGİLERİ 16 Ekim 2023 17:20
Ocean Pressure

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 825.53 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 13 Ekim 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?