Oblivity – Find your perfect Sensitivity

1Oblivity – Find your perfect Sensitivity indir - (Direkt indir)

Hassasiyet Bulucu:
Duyarlılık bulucu, Oblivite’nin özellikle bilinen benzersiz bir özelliğidir. En sevdiğiniz oyun için en uygun fare hassasiyetini bulmanıza yardımcı olacaktır!

Seçtiğiniz FPS oyununa uygun çeşitli senaryoları oynuyorsunuz.
Her turda fare hassasiyetiniz değişir. Oblivite algoritması, en iyi performansı gösterdiğiniz hassasiyeti belirlemek için performansınızı ve fare hareketi verilerinizi izler. Oblivity, daha uzun bir oynatma süresi boyunca, farklı fare hassasiyet seviyelerinde tam olarak ne kadar iyi performans gösterdiğinizi size gösterecek kadar veri toplayabilir.

Amaç Eğitmeni:
Oblivite’nin eğitmeninde yeni fare hassasiyetinizi hemen deneyebilirsiniz. Sürekli büyüyen çevrimiçi senaryolar ve oynatma listeleri kitaplığında her şeyi bulacaksınız. Diğer oyunculara ve arkadaşlarınıza karşı skor tablolarında ne kadar yükseğe tırmanabilirsiniz? Ayrıca senaryoları kendiniz oluşturabilir, yükleyebilir ve Oblivite topluluğu ile paylaşabilirsiniz. Mouse pathing veya metronom hedefleme gibi özel amaçlı eğitim teknikleri de desteklenmektedir.

Analiz:
Antrenman seansınızdan sonra, analiz bölümünde koşularınızın istatistiklerini anında görüntüleyebilirsiniz. Oblivity, zayıf yönlerinizi göstermek ve nişan alma hataları yapmak için mümkün olduğunca fazla veri sağlar. Bu, doğruluk, fare hızı ve puan gibi olağan bilgileri içerir. Ancak ideal nişan alma yolundan sapma, aşma, alttan vurma veya nişan alma düzgünlüğü gibi verileri de göreceksiniz.


Oblivity – Find your perfect Sensitivity indir - (Direkt indir)

9.669
OYUN BİLGİLERİ 28 Mart 2022 16:14
Oblivity – Find your perfect Sensitivity

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, FPS, Macera, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 79.7 MB

Crack: V1

Tarih: 24 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?