Nowhere Mysterious Artifacts

6Nowhere Mysterious Artifacts indir - (Direkt indir)

Birinci Bölüm: Root Dağlarının Gizemi
Nowhere: Mysterious Artifacts Eylül aynın 93 senesinde geçen ilk bölüm, dört arkadaşın keşfedilmemiş bir bölgeye giderek gizemli bir eser aramasıyla başlıyor.

Bir şeylerin ters gittiğini anlamak uzun sürmez, çünkü burası, giripte bir daha geri dönmeyenlerin hikâyeleriyle ünlü Root Deneyi’nin yapıldığı yerdir. Hayatta kalmaktan ve kaçınılmazdan korkmamaktan başka seçenek yoktur…

Keşfet-Yağmala-Üret
Sırlarla dolu bir dünyadasınız. Etrafınızdaki her şey geçmişin izlerini taşıyor.

Bu alanlarda dolaşabilir ve yeni eşyalar üretmenizi sağlayacak tarifler öğrenebilirsiniz. Root Dağları’nda benzersiz yerler keşfedebilirsiniz ki bu yerlerin hepsinde çok sayıda benzersiz Eşya var!

Düşmanca bir ortamı keşfedin, bir barınak inşa edin ve insanoğlunun bilmediği bir yerde hayatta kalın. Yaşam koşullarınızı iyileştirerek, barınaklarınızı geliştirerek kendinizi ve arkadaşlarınızı önünüzdeki tehlikelere karşı koruyarak buradaki hayatınızı kolaylaştırın.

Ancak akıl sağlığınızı ve sağlığınızı unutmayın, çünkü sizi hayatta tutan tek şey onlar…

Oyunumuzun benzersiz hava durumu varyasyonları, oyunculara kendi dinamik hayatta kalma hikayelerini yaratma şansı veriyor.

Zorlu koşullarda avantaj elde edin, ne zaman yola çıkacağınızı ve hava durumunun yolculuğunuzu nasıl etkileyebileceğini seçin ve planlayın. Gündüz ve Gece döngüsü de oyunda bütünleyici bir rol oynar; ortamlar, düşmanlar ve garip anomalilerin tümü bu sistemden etkilenir.


Nowhere Mysterious Artifacts indir - (Direkt indir)

80.272
OYUN BİLGİLERİ 24 Ağustos 2023 18:14
Nowhere Mysterious Artifacts

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 16.33 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 17 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?