Nordic Warriors

4Nordic Warriors indir - (Direkt indir)

Yeni bir gerçek zamanlı strateji oyunu PC denilen İskandinav Savaşçıları. Oyun, uzak kuzeydeki ölümsüz ordulara karşı savaşan bir grup göçebe etrafında toplanıyor. Oyuncular, sadece ölümsüzlerin köydeki herkesi katlettiklerini bulmak için eve dönen Freya savaşçılarının rolünü üstlenirler. Bu iftira eyleminin ayakta kalamayacağına ve avlanamayacağına karar veriyorlar.

Mashmashu Studio’nun RTS unvanı, simyacılar, baltacılar, okçular, kalkan bakireler ve kılıç ustaları kullanarak 14 farklı seviyede savaşırken, oyuncuların kanlı bir maceraya çıktıklarını, her birinin kendi yetenekleri ve beceri setlerini kullandığını görecek.

Kendinizi, düşmüşler için intikam almak için Hel kapılarıyla savaşmak da dahil olmak üzere, kurgusal ve gerçek çeşitli Norse temalı ortamlarda savaşırken bulacaksınız.

Aşağıdaki ilk fragman ile kanlı oyunun nasıl olduğuna bir göz atabilirsiniz.

Yine de, ordulara Freya olarak komuta ettiğinizi fark ettim… bu yüzden sanırım siyahlarının olmaması ya da askerlerinizin saflarını dolduran “çeşitlilik” işe alımlarını telafi etme yolları.

Bu günlerde, düz, beyaz İskandinav askerlerinden sorumlu, sert, düz, beyaz bir İskandinav komutanı olarak oynadığınız bir oyuna sahip olamıyorsunuz gibi görünüyor.

Liron Peer veya Roman Levin, Sosyal Adalet kalabalığından herhangi bir uyandırma puanı kazanacaklarını düşünürlerse, bunu da paketleyebilirler çünkü bu asla olmayacak. Heck, tanıtım sanatı İskandinav Savaşçıları Freya’nın bikini üstü ve kürk palto giyen güzel bir kızıl saçlı olduğu ve trim belini ve kollarını açığa çıkardığı için Sosyal Adalet kalabalığı için çok fazla olurdu. ResetEra’daki bazı gecikmeler, Twitter veya Reddit’i çıkardıkları her tür yozlaşmış Liberal lingoyu kullanarak “sorunlu” veya böyle saçmalık giydiğinden şikayet ediyordu.


Nordic Warriors indir - (Direkt indir)

74.853
OYUN BİLGİLERİ 20 Haziran 2020 18:28
Nordic Warriors

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.3 GB

Crack: HOODLUM 

Tarih: 19 Haz 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?