NORCO

0NORCO indir - (Direkt indir)

NORCO, oyuncuyu çarpık bir Güney Louisiana’nın batan banliyölerine ve yemyeşil endüstriyel bataklıklarına çeken bir Güney Gotik göster ve tıkla anlatımlı maceradır. Kardeşin Blake, annenin ölümünden sonra kayboldu. Onu bulma umuduyla, New Orleans banliyösünün rafinerilerinde, alışveriş merkezlerinde ve drenaj hendeklerinde kaçak bir güvenlik androidini takip etmelisiniz.

Kendinizi gerçeküstü ve esrarengiz bir Güney Louisiana’ya bırakın
NORCO’nun resimsel ve sinematik piksel sanatı, oyuncuyu, ünlü Norco, Louisiana ve Greater New Orleans’ın diğer bölgelerinden ilham alan, kaybolan bataklıklar, labirenti andıran petrol rafinerileri ve diğer manzaralardan oluşan günlük bilim kurgu dünyasına çekiyor. fmAura’nın zengin alan kayıtlarına ve ses tasarımına ve Gewgawly I’den sürüş, post-endüstriyel elektronik müziklere dalın.

Geçmişin musallat olduğu ve geleceğin tehdit ettiği bir dünyada bir gizemi çözün
Kayıp kardeşinizi aramak için basit bir arama olarak başlayan şey, hızla çok kuşaklı bir gizeme dönüşüyor. Kurtuluş, hafıza, teknoloji ve doğa arasındaki çizgiler, kökleri Güney edebiyatına, ucuz kurguya ve hem klasik hem de çağdaş işaretle ve tıkla macera oyunlarına dayanan benzersiz bir şekilde çekici, düşündürücü bir anlatıda bir araya geliyor.

Derin kökleri, zengin geçmişleri ve karmaşık motifleri olan keskin çizilmiş karakterlerle birlikte keşfedin
Kaotik bir bayou korsanı, bar taburesi özel dedektifi, kaçan güvenlik androidi ve doldurulmuş çocukluk maymununuz, aşındırıcı ve belirsiz bir dünyada yardım sunacak. Bulmacaları çözün, kurumsal güvenlik görevlilerini geride bırakarak savaşın ve New Orleans’ın eteklerinde terk edilmiş bir alışveriş merkezine yerleşen etkileyici bir kültün içine sızın.


NORCO indir - (Direkt indir)

8.843
OYUN BİLGİLERİ 24 Mart 2022 17:40
NORCO

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 852.87 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 24 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?