Noob The Factionless

1En yüksek seviyeye ulaşmak için çıktıkları bu macerada Neosihirbaz Baster, Vahşi Savaşçı Drek, Kâğıt Falcısı May ve Elementsel Büyücü Logs’a eşlik et ve Horizon MMORPG dünyasının elit grubu olan Efsanevi Sınıfı’na katılmalarına yardımcı ol!

Binlerce canavarla savaşıp fantastik dünyalarda dolaş ve Horizon dünyasındaki efsanevi Noob, Justice, Roxxor ve Pro Game Master loncaları arasında kendi loncanı hak ettiği yere taşı.

Ancak oyunda karşılaştığın zorluklar Horizon ile sınırlı kalmayacak: Avatarların, gerçek hayatta “gerçek” görevler yapacaklar. Hem oyunda hem de gerçek hayatta tarih yazabilirsin!

Ekibini 100. seviyeye çıkarmak için gereken niteliklere sahip misin?

GENEL BİLGİLER

Bilgisayar oyunu tutkunu 4 kişiden oluşan bir ekip ve onların avatarlarını da içeren bu zorlu ve rengârenk RYO oyununda, gelmiş geçmiş en iyi J-RYO’lardan birine saygını duruşu niteliğinde bir oyun deneyimi yaşa!

Devasa bir dünyayı keşfet, aksiyon dolu savaşlara katıl ve görevleri tamamlayarak ekibinin seviyesini yükselt

Zindanlar, mağaralar, sandıklar ve şehir mağazalarından toplayacağın en iyi ganimetlerle avatarlarını özelleştir!

Savaşlarda deneyim kazanarak ekibini güçlendir ve yeteneklerini geliştir: Becerilerini, savaş tarzına veya karşılaştığın düşmanlara göre uyarla

Devasa Olydri dünyasında dolaş ve en güçlü oyuncuların bir araya gelip savaştıkları “Horizon” MMORPG dünyasında en güçlü gruplar arasında adını yazdır!

“Gerçek dünyadan” “gerçek” oyuncularla birlikte oyna ve avatarlarının arkasına saklanan arkadaşlarının… veya düşmanlarının gerçek kimliklerini öğren!


4.932
OYUN BİLGİLERİ 29 Haziran 2023 15:03
Noob The Factionless

Tür: Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 6.75 GB

Crack: RUNE

Tarih: 29 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?