Nocturnal

0Enduring Flame’in askeri Ardeshir, çalkantılı bir denizde zorlu bir yolculuktan sonra, her şeyin tuhaf bir Sis tarafından gizlendiği Nahran adasındaki evine döner. Sebebini ortaya çıkarmak için atalarınızın kutsal ateşini kuşanmalı ve gizli konumların ve güçlü yeteneklerin sizi beklediği adanın merkezine doğru yol almalısınız.
Ana adanız Nahran için savaşın
Kalıcı Alev’in bir askeri olarak, amacınız ile aranızda duran herkesle savaşarak, birliğinize olanların gizemini ortaya çıkarmalısınız: adayı Karanlıktan kurtarmak.

Ölümcül Sis
Nahran adasını uğursuz bir şey örter ve içinde yaşayan her ne varsa, yoluna çıkan her şeyi yutar. Kaynağını keşfetmek ve bu kaosa bir son vermek için Mist’in derinliklerine korkusuzca girmelisiniz. Ama uyarayım: kimse Sis’te uzun süre hayatta kalamaz…

İçinizde uyuyan Sonsuz Alevin koruyucusunu uyandırın
Sis düşmanınız olduğu için, yolculuğunuzda Ateş müttefikiniz olacak. Alev, Sis’i savuşturabilir, sahneyi tutuşturabilir, makineleri çalıştırabilir ve geleneksel silahlara karşı dayanıklı kara büyü varlıklarını yakmak için kullanılabilir.

Adayı ve gizli yerlerini keşfedin
Sis, muazzam bir alanı kaplar ve gizemlerini keşfetmeye istekli olanlar için güçlü yetenekleri gizler. Düşmanları öldürerek ve çevrenizi keşfederek kül kazanın ve hayatta kalmanız için ihtiyacınız olan yeni yetenekler ve stat artışları sağlamak için Phoenix heykellerine bir teklifte bulunun.

Hızlı çalışma modu
Hızlı çalışma seçenekleri mevcuttur. Hızlı çalışma sürenizi iyileştirmek için bunları seçebilirsiniz.


26.238
OYUN BİLGİLERİ 7 Haziran 2023 18:45
Nocturnal

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 812.35 MB

Crack: RUNE

Tarih: 7 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?