Nobody Saves the World Frozen Hearth

0Yer kabuğunun derinliklerinde yer alan unutulmuş bir bölgede savaşçılar şan ve servet uğruna mücadele etmekte.

Ancak sahibini arayan tüm bu ödülleri yalnızca formların ve özelleştirme sanatının ustası olan biri elde edebilir. Yoksa, o kişi siz misiniz?

Menevişleme’de yeteneklerinizin ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacak bulmacalar ve mücadelelerde boy gösterirken yeni dostlarla ve düşmanlarla tanışın.

Yeni Tamirci ve Katil Arı formlarının kilidini açın ve zafere ulaşıp dünyayı kurtarmak için her birinin birbirinden güçlü yeteneklerinden faydalanın!

Özellikler

Yeni BÖLGE: Yer kabuğunun altında, yeni dostlar ve düşmanlarıyla birlikte gün yüzüne çıkarılmayı bekleyen unutulmuş bir bölgeyi keşfedin.

Yeni MÜCADELELER: Savaş becerilerinizi ve yaratıcılığınızı sonuna kadar zorlamak için tasarlanmış çeşit çeşit bulmaca ve mücadelenin üstesinden gelin.

Yeni FORMLAR: Taret inşa edebilen Tamirci ile küçük ama bir o kadar da ölümcül Katil Arı’nın kilidini açın ve her birinin kendine has görevlerine ve yeteneklerine merhaba deyin.

Co-Op: Tıpkı ana oyunda olduğu gibi bu DLC’yi de baştan sona ister yerel isterseniz de çevrim içi bir şekilde eşli olarak oynayabilirsiniz.

Mini-Golf: Kimseye söylemeyin ama bu DLC’de mini-golf de var diyorlar…

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


1.725
OYUN BİLGİLERİ 13 Eylül 2022 18:11
Nobody Saves the World Frozen Hearth

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera

Platform: PC

Boyut: 996.98 MB

Crack: DINOByTES

Tarih: 13 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?