No70: Eye of Basir

13No70: Eye of Basir indir - (Direkt indir)

Çocukluğumda; Aras, babaannem ve ben üçümüz eski bir evde kalırdık. Dar bir sokakta olan bu ev bizim tüm anılarımızın geçtiği, babannemle uzun yıllar bir arada kaldığımız garip bir evdi. Bazı geceler ev derin bir sessizliğe bürünür, anlayamadığımız olaylar olur, eşyalar sık sık yer değiştirir ve bazen kapının önünden aniden birşey geçerdi. Yaşanan bu olaylara hiçbir zaman anlam veremedik. Bir gün babaannemin odasının önünden geçerken ufak bir sandık ilgimi çekti. Sandığı açmak için elimi uzattığımda babaannem elime vurdu ve kızdı. Babaannemi o güne kadar hiç bu kadar sinirli görmemiştim. Sandığa ise bir daha hiç rastlamadım.

Aras’a yardım etmek ister misiniz? “No70: Eye of Basir” hikaye ve araştırma odaklı, birinci şahıs tarafından oynanabilen korku ve macera türünde bir oyundur. Oyuncular Aras ve Erhan’a, Basir’in sırrını çözmek için yardım edecek ve 70 numaralı evin gizemini çözmeye çalışacaktır.

Çocukluklarını babaannesiyle birlikte 70 numaralı bir evde geçiren Aras ve Erhan, bu evin içerisinde yaşadıkları süre boyunca anlam veremedikleri bir takım paranormal olaylara maruz kalmışlardır. Babannelerinin ölümünden sonra evden ayrılan iki kardeş farklı hayatlar yaşamaya başlar. Aradan geçen 20 yılın ardından Erhan başarılı bir arkeolog, Aras ise bir kreatif direktör olmuştur. Erhan, bir sabah uyandığında evinde bir şeylerin değiştiğini fark eder. Araştırma yapıp neler olduğunu anlamaya çalışırken, bilinmeyen bir sebeple aniden ortadan kaybolur. Uzun süre kardeşinden haber alamayan Aras, Erhan’ı bulmak için onun izinden gitmeye karar verir. Fakat neler yaşayacağı hakkında hiç bir fikri yoktur.

Oyunun Özellikleri

  • Psikolojik Gerilim – Karanlığa bakmak ile onu görmek aynı şey değildi.
  • Zorlayıcı Bulmacalar – Etrafınızı bolca inceleten, oynarken düşündüren hikaye tabanlı bulmacalar.
  • Kendine Özgün Atmosfer – Eski bir ev, yıkık dökük odalar, anılar, uğultular, kadim düşmanlar ve kardeşlik.
  • Sesler ve Müzik – İçeriğin konusuna uygun 3D sesler ve derinden etkileyen müzikler.

No 70 – Eye of Basir – REPACK – İNDİR – 5.36 GB


No70: Eye of Basir indir - (Direkt indir)

86.835
OYUN BİLGİLERİ 30 Haziran 2017 20:50
No70: Eye of Basir

Tür: Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9.6 GB

Crack: CODEX

Tarih: 28 Haziran 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: TÜRKÇE, İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?