No Straight Roads

3No Straight Roads indir - (Direkt indir)

Wan Hazmer (Final Fantasy XV) ve Daim Dziauddin’in (Street Fighter V) yarattığı muhteşem aksiyon-macera oyunu NO STRAIGHT ROADS’ta kendi rock grubunu kur ve EDM imparatorluğuna son ver!

Müthiş müzikler ile ritim yüklü üçüncü şahıs savaş aksiyonunu bir araya getiren bu heyecan dolu macerada, Vinyl City’yi keşfet ve ‘NSR’nin baskıcı EDM imparatorluğuna karşı mücadele et!

Temel özellikleri:

• Vinyl City’yi keşfet, gerçeküstü karakterlerle tanış, müzik devrimine öncülük ederek EDM imparatorluğuna son ver!
• Aksiyon yüklü tek oyuncu modunda kendi başına yıldızlaş veya yerel koop modunda bir arkadaşınla yan yana oyna.
• Bunk Bed Junction’ın üyeleri Mayday ve Zuke olarak, her birinin kendilerine özgü müzik esaslı silah ve saldırılarını kullan, bu ritim yüklü üçüncü şahıs savaşına hükmet.
• Pop-tastik bir erkek grubu, dünyayı sallayan bir DJ, çocuk bir piyano dehası ve benzeri, çeşitli müzik türlerinden megastarları alt ederek rock müziği tekrar zirveye taşı.
• Rock için savaş! Yepyeni müthiş hareketler öğren, yeteneklerini geliştir ve müziğin gücünü kullanarak sahne aksesuarlarını silaha çevir.
• Falk Au Yeong, Andy Tunstall, Funk Fiction, James Landino, Masahiro “Godspeed” Aoki, Az Samad, Clyde Rabatel ve Video Game Orchestra gibi pek çok müzisyenin imzası bulunan muhteşem, dinamik oyun müziklerini keşfet.


No Straight Roads indir - (Direkt indir)

25.821
OYUN BİLGİLERİ 25 Ekim 2020 13:37
No Straight Roads

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 12 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 25 Ağustos 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?