No Place Like Home

0No Place Like Home indir - (Direkt indir)

No Place Like Home’a ​​Hoş Geldiniz!

No Place Like Home, Ellen Newland olarak oynadığınız sevimli ve rahatlatıcı bir simdir. Mars’a taşınmadan önce büyükbabasını Dünya’da son kez ziyaret etmeye karar veren bir kız. Ancak kısa süre sonra büyükbabasının kayıp olduğunu ve çiftliğinin yakın zamanda yok edildiğini keşfeder.

Aklında sorular ve kalbindeki macerayla Ellen, çevreyi kurtarmaya, topluluğa yardım etmeye, büyükbabasını bulmaya ve çiftliğinden kaybolan hayvanları kurtarmaya niyetli!

Dünyayı temizleyin, çöp dağlarını yok edin, tüm çöpleri süpürün ve kendi hayalinizdeki çiftliği inşa etmek için kaynakları geri dönüştürün! İhtiyacınız olan her şey bulunabilir ve çöplerden geri dönüştürülebilir ve yerel komşularla arkadaş olursanız, çiftçilik ve macera çabalarınız sırasında çok yardımcı olabilirler.

Tohumları bulun, çiftçi olun ve ürünlerinizi faydalı ürünlerle takas edilebilecek lezzetli yemekler pişirmek için kullanın! Bulmak ve büyütmek için tonlarca bitki, meyve, sebze, çiçek ve ağaç var. Ayrıca çiftçilik fantezisini canlandırmak için bal, reçel, mayonez ve daha pek çok konserve yapabilirsiniz.

Keşfedin ve birçok çeşitlendirilmiş bölgede maceralara devam edin. Harika Lonely Hills bölgesinde gezin ve zehirli gazlarının verdiği hasarı geri kazanın. Frozen Peaks’te hayvanları buzlu havalardan kurtarın ve yerel florayı dev mantarlara dönüştüren eski bir fabrikadaki sızıntıyı giderin. Dev barajı yıkın ve doğayı çöle geri getirmek için nehri serbest bırakın.

Vadi boyunca kaybolan çiftlik hayvanlarını bulun, kurtarın ve arkadaş olun. Onların güvenini kazanır ve onlara iyi bakarsanız, iyiliğin karşılığını vereceklerinden emin olabilirsiniz. Hazır olduğunuzda, onlara tuhaf şapkalar vererek ve harika partiler vererek eğlenceli yanınızı sergileyebilirsiniz!

Evinizi yeniden inşa edin, yenileyin ve süsleyin ve rahat bir mükemmellik yeri haline getirin. Dünya çapında harika dekorasyonlar ve eşyalar bulun ve bunları meskeninizi kişiselleştirmek için kullanın. Sonuçta Ev Gibisi Yok!!

Zor bir iş gününden sonra rahatlamak ve hayvan arkadaşlarınızla biraz zaman geçirmek istiyorsanız, o zaman başka yere bakmanıza gerek yok!
Şimdi bize katılın ve maceranıza başlayın!


No Place Like Home indir - (Direkt indir)

10.220
OYUN BİLGİLERİ 17 Mart 2022 20:20
No Place Like Home

Tür: Açık Dünya Oyunları, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 6.73 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 17 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?