No Place for Bravery

0No Place for Bravery, enfes görselleri, heyecan verici bir film müziğini ve yoğun dövüş anlarını bir araya getiren ve değer verdiğimiz her şeyi yeniden ele geçirmek için ne kadar yol kat etmemiz gerektiğini araştıran karanlık, akıldan çıkmayan bir masalda bir araya getiren 2D yukarıdan aşağıya bir aksiyon RPG’sidir.

Yıkılmış güzellikler ve vahşi kabilelerden oluşan sert bir dünya olan Dewr’den geçen her yolda tehlike sizi bekliyor.

Bu oyunda, atlatmalar, savuşturmalar ve karşı saldırılarla dolu hızlı tempolu savaşlarla mücadele etmelisiniz.

Hata yapmak cezalandırıcı olacak ve Dewr’in tehlikeleriyle yüzleşirken kalıcı bir kırılganlık hissi yaşayacaksınız.

Eski asker Thorn, hesap edilemeyecek kadar acımasız bir savaşta savaştıktan sonra kanlı kollarını bırakır.

Sakin bir meyhane işletmeciliğine teslim olan Thorn’un düşünceleri ve hayalleri, uzun süredir kayıp olan kızı Leaf’te oyalanır – Thorn, Leaf’i çok uzun zaman önce kaçıran kişinin yeniden ortaya çıkışına tanık olana kadar.

Thorn, engelli üvey oğlu Phid’in eşliğinde bir kez daha mücadeleye girer ve dünyanın işleri düzeltmek için onun kılıcına ihtiyacı olduğuna ikna olur.

Cesarete Yer Yok’un anlatımı, baba figürlerinin rollerini ve görevlerini ve sıkıntılı bir dünyada seçimlerinin sonuçlarını inceliyor.

Geliştiricilerin kişisel yaşam deneyimleri ve hisleri tarafından bilgilendirilen oyun, bir ebeveynin yükümlülüğünün nerede bittiğini ve daha ilkel bir şeyin nerede başladığını düşünüyor.

Yetenekli ellerde, Thorn en başından itibaren her şiddetli mücadeleye göğüs gerebilir ve gaddarlığı ancak siz yeni silahlar ve eşyalar keşfederek durumu düşmanlarınızın aleyhine çevirdikçe artar.

Yine de, Souls benzeri oyunlara benzer şekilde, umutsuz dövüşün dağınık sancılarında ustalaşmak zaman alır. Yolculuğunuzda bir dizi sefil yenilgiyle karşılaşırsanız umutsuzluğa kapılmayın.


3.400
OYUN BİLGİLERİ 22 Eylül 2022 13:54
No Place for Bravery

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 501.31 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 22 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?