No Longer Home

1No Longer Home indir - (Direkt indir)

Bo ve Ao üniversiteden mezun oluyorlar ve bir yıldır birlikte yaşadıkları daireden ayrılmaya hazırlanıyorlar. Vize kısıtlamaları nedeniyle Ao, Bo’yu İngiltere’de bırakarak Japonya’ya dönmek zorunda kalır. Eğitim sonrası hayatın hayal kırıklığına uğradığı ve onları orada istemeyen bir hükümet tarafından bir kenara itildiği, ikisi de belirsiz gelecekleriyle uzlaşmaya çalışıyor. Ve Güney Londra’daki dairelerinin derinliklerinde bir şey büyüyor…

Samimi bir dairede dolaşın ve Bo ve Ao’nun günlük eşyalarını inceleyin. Barbekü yapın, video oyunları oynayın ve geç saatlere kadar yatakta konuşarak kalın. İki queer, ikili olmayan öğrenci ve arkadaşlarının günlük aktivitelerini ve konuşmalarını takip edin. Çok gözlü, hayvan gibi yeni ev arkadaşı Lu’yu tanıyın.

No Longer Home, geliştiricilerin üniversiteden sonra benzer şekilde ayrılmaya zorlanmaları ve birlikte bir oyun üzerinde çalışarak iletişimde kalmaya karar vermeleriyle doğdu. Geliştirme ikilisi Hana ve Cel, bu projeyi veda etmenin getirdiği duyguları keşfetmenin ve ifade etmenin bir yolu olarak seçti.


No Longer Home indir - (Direkt indir)

9.018
OYUN BİLGİLERİ 27 Mart 2022 23:57
No Longer Home

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: Pc

Boyut: 1.52 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 30 Temmuz 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?