NINJA GAIDEN Sigma 2

3NINJA GAIDEN Sigma 2 indir - (Direkt indir)

Efsanevi kılıç “Dragon Sword” u devralan ninja Ryu Hayabusa’ya dönüşün ve yeniden dünyanın her yerindeki dövüşlere göğüs gerdiğiniz yüksek hızlı ninja aksiyonunu yaşayın.
Ayrıca oyun, oyuncunun sıkıştığı durumlarda otomatik olarak müdafaaya geçeceği ve kaçacağı bir mod olan “Hero Mode” gibi ek özelliklerle doludur.

■”NINJA RACE” de hız, ölüm kalım meselesidir
“NINJA RACE”, yüksek hızlı dövüşlerde mücadele ederken, süre sınırlaması içinde harita genelinde yarışmanızı gerektirecek bir moddur. Bu modda, peş peşe yendiğiniz düşmanların sayısı “Kill Combo” olarak kabul edilir ve yüksek bir Kill Combo sayısını bir araya getirdiğinizde, saldırı gücünüz önemli ölçüde artar. Ayrıca, oyunda ilerlerken hızlandırıcı ve zaman artırıcı ögeler toplama imkanınız olduğundan, aralıksız olarak saldırmak, düşmanları olabildiğince hızlı bir şekilde yenmek ve ögeleri toplamak stratejiniz için çok önemli olacaktır.

■Hayabusa ile birlikte, 3 kadın kahraman göz kamaştırıcı şekilde dövüş alanında hızla ilerliyor
“NINJA GAIDEN” serisinden kadın kahramanlar, “Ayane”, “Rachel” ve “Momiji” oynanabilir karakterler olarak boy gösteriyor. “TAG MISSIONS” ile oyuncular Hayabusa ve 3 kadın kahraman arasından 2 karakter seçebilir ve görevler tamamlandıkça 2 oynanabilir karakter arasında geçiş yapabilirler.


NINJA GAIDEN Sigma 2 indir - (Direkt indir)

73.778
OYUN BİLGİLERİ 10 Haziran 2021 06:50
NINJA GAIDEN Sigma 2

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.5 GB

Crack: CODEX 

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?