NIMBY Rails

0NIMBY Rails indir - (Direkt indir)

NIMBY Rails, gerçek dünyada inşa ettiğiniz demiryolları için bir yönetim sanal alanıdır. Tren rayları tasarlayın, hatlar kurun ve para kazanmak ve nüfusun ihtiyaçlarına hizmet etmek için bu stokları yuvarlayın. Demiryolu projeleri hakkında güçlü fikirleriniz mi var ve kendi fikirlerinizi test etmek mi istiyorsunuz? Bu oyun sizin için yapıldı.

Dünya senin tuvalin. 1 cm çözünürlükte tamamen ayrıntılı bir gerçek dünya haritası tasarlayın ve oynayın. Lizbon’dan Şanghay’a bir demiryolu bağlantısı mı? Buenos Aires’e demir atmak mı? Cape Town’dan Rabat’a mı? Neden!

İzlerinizin gerçek, mevcut yollara ve sokaklara uyması gerekecek. Çok fazla geçiş, tasarımlarınızın uygulanabilir olmamasına neden olabilir.

Ayrıntılara takılıp kalmamanız için basitleştirilmiş sirkülasyon mekaniği. Kolayca büyük bir ağ oluşturun ve çalıştırın.

Sadece istediğiniz kadar karmaşık. Otomatik çift hat ve otomatik giriş/çıkış sinyali ile istasyonları kolayca oluşturun ve bunları otomatik çift hat ile birkaç tıklamayla bağlayın.

Ama sinyaller hakkında kendi fikirleriniz var mı? Ayrıntılı istasyon tasarımına dalmak ister misiniz? Test etmek için can attığınız bir uçan kavşak konseptiniz mi var? İz düzenleyicideki
otomatik yardımları devre dışı bırakın ve isterseniz her yolu, sinyali ve binayı ayrı ayrı kontrol edin.

Tramvaylar, metrolar, banliyö, bölgesel ve hızlı trenler. Çevre, tren hızı ve şirket cüzdanınız üzerinde çeşitli takaslar içeren tüneller, viyadükler ve kara yolları.

Simüle edilmiş tren ve istasyon talebi, bireysel yolcu simülasyonuna kadar. Yolcular, aktarma istasyonlarında bekleyerek birden fazla trene binmelerini sağlayan tren yolculuklarına katılabilir ve katılacaktır.

Saat dilimi desteğiyle, günün saatine ve haftanın saatine dayalı talep akışı. Gece gelip istasyonlar boşaldığında sıkıcı mı buluyorsunuz? Sorun değil, on saat dilimi ötede yeni bir satıra başlayın.

Yolcular, seyahat süresine ve onlara uyguladığınız ücretlere göre deneyimlerini sürekli olarak değerlendirecek ve ziyaret ettikleri istasyonların talebini de etkileyecektir.


NIMBY Rails indir - (Direkt indir)

8.388
OYUN BİLGİLERİ 4 Şubat 2022 13:55
NIMBY Rails

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 23.4 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 26 Ocak 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?