Nightmare

0Nightmare , kendinizi bir kabusun içinde bulduğunuz tek oyunculu bir hayatta kalma-korku oyunudur. Onu terk etmek için çevreyi keşfetmeniz, hayaletlerle savaşmanız, hayatta kalmak ve ana hedefe ulaşmak için gerekli öğeleri toplamanız ve yaratmanız gerekecek.

Bağımlılık yapan oyun
Ana hedefiniz uyanmaktır. Akıl sağlığınızı artırmak için ışık kaynaklarıyla birleştirilebilecek öğeleri arayın, ancak gevşemeyin, çevreyi dikkatlice inceleyerek kendinizi korumanıza yardımcı olabilecek öğeler de bulacaksınız, çünkü yakınınızda sizi isteyen biri var. sonsuza kadar bu kabusta kal. Her oyun yaklaşık 30 dakika gerçek zamanlı sürer.

Atmosfer
Gerçekçi grafikler ve yüksek kaliteli 3D sesler sizi her zaman stres altında tutacak ve mümkün olduğunca aksiyona dalmanıza izin verecektir.

Artan zorluk
Oyunda ilerledikçe, öngörülemeyen AI taktikleri değiştirecek: daha agresif hale gelmek, yardımcıları çağırmak. Başka bir deyişle, bu kabustan çıkmak kolay olmayacak.

Tekrar Oynanabilirlik
Sonraki her oyun bir öncekinden farklı olacaktır: Bulduğunuz tüm öğeler bir dahaki sefere normal yerlerinde olmayabilir.

Daha önce karşılaştığınız düşmanla artık yüzleşmeyebilirsiniz, ancak yenisiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Oyun sırasında, katılıp katılmamak size kalmış rastgele etkinliklerle de karşılaşabilirsiniz, çünkü bunlar sizi nihai hedefe yaklaştırabilir veya geri itebilir.


6.494
OYUN BİLGİLERİ 12 Kasım 2022 13:01
Nightmare

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.79 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 10 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?