Nightingale

2Nightingale, tek başına veya arkadaşlarla ortaklaşa oynanan bir PVE açık dünya hayatta kalma zanaat oyunudur. Mistik portallardan çeşitli şaşırtıcı ve fantastik diyarlara doğru maceraya atılırken inşa edin, üretin, savaşın ve keşfedin.

Gizli portal ağının çökmesi nedeniyle dünyamızın ötesinde mahsur kaldınız.

Bu felaket sizi güzel ve tehlikeli Fae diyarlarının labirentinde hayatta kalmak için savaşmaya itti.

Amacınız: yetenekli bir Realmwalker olmak ve boyutlararası portallar ağında gezinmek. Ancak o zaman insanlığın bilinen son kalesi olan büyülü şehir Nightingale’e giden yolu keşfedebilirsiniz.

Fae topraklarının derinliklerine giden portalların kilidini açarken Faewild ormanları, üzücü bataklıklar ve parıldayan çöllerde ilerlemeye hazırlanın. Yemek pişirin, barınak inşa edin ve zorluklar karşısında direnmek için gereken ruhu toplayın.

Alemlerin derinliklerinde bulunan daha nadir kaynakların yanı sıra ağaçları, cevherleri ve bitkileri hasat etmek için aletler yapın. Yeni şemaları keşfedin ve hayatta kalmak için ihtiyacınız olan ekipman ve silahları birleştirin. Özel malzemeler ve gizli teknolojiler kullanarak donanımınızı büyülü özelliklerle geliştirebilirsiniz.

NOTLAR:

• Oyunu, oyun klasöründe bulunan EOSAuthLauncher.exe’yi kullanarak çalıştırın.

• Açılan tarayıcı penceresinde Epic Games Store hesabınıza giriş yapın (veya yeni/Sahte hesap kullanın) ve hesaba erişim izni verin.

• Keyifli oyunlar.


22.851
OYUN BİLGİLERİ 21 Şubat 2024 13:39
Nightingale

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 61 GB

Crack: Build.13515279

Tarih: 20 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?