Night Gate

0Night Gate indir - (Direkt indir)

NIGHT GATE, vampirleri avladığınız ve yüce Lord Grendel’e meydan okumak için seviye atladığınız bir açık dünya RPG oyunudur.

AÇIK DÜNYA VAMPİR AVLANMASI.
Night Gate, özünde Unreal Engine 5 ile oluşturulmuş bir açık dünya nişancı/macera RPG oyunudur. Görebildiğiniz her yere gitmeniz için size tam özgürlük verilecektir. Oyun büyük bir bataklıkta geçiyor ve oyuncuya istediği yere gitmesine izin veren bir Hava Botu veriliyor!

RPG Yükseltme
Oyuncular, Mystic Boomerang’ı ana silahları olarak alırlar. Mystic Boomerang için Asit, Alev ve Gümüş hasarı dahil olmak üzere yükseltmeler mevcuttur. Bu güçlü ve eğlenceli silah, düşmanları ikiye bölebilir.

Dinamik Vuruş Tepkileri
Silahları düşmanın elinden fırlatın veya onları çelme takmak için bacaklarından vurun. Düşmanlar, silah seslerinize gerçekçi bir şekilde tepki verecektir. Düşmanları taktiksel olarak hedeflemek için bunu kullanın.

Tam çalışma Gündüz/Gece sistemi.
Oyun tamamen çalışan bir saat sistemine sahiptir.
Yerleşim yerleri gece boyunca kilitlenecek ve hortlaklar geceleri avlanmak için dışarı çıkacak. Oyuncular gezilerini zamanlamalı, gece dışarı çıkmak tehlike riski taşır, ancak gizli yolları açabilir.

Keşfet ve Avla
Avlanmak, güçlü kalmak için gereken sağlık ve diğer öğeleri almanın bir yoludur. Balıkçılık rekor skor tabloları Steam topluluğunda mevcut olacak.

Oyun, oyuncuya çok çeşitli silahların verildiği aşırı 3. şahıs nişancı aksiyonunu içeriyor. Birincil silah, Robin’in güvenilir Arbalet’idir, patlayıcı ve ateşli oklar dahil olmak üzere birçok Ok Başı türüyle donatılabilir.


Night Gate indir - (Direkt indir)

17.981
OYUN BİLGİLERİ 19 Mayıs 2023 15:51
Night Gate

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 14.88 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 18 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?