Nextbots In The Backrooms

1Nextbots In The Backrooms indir - (Direkt indir)

Nextbot’lar, arka odaların sonsuz labirentlerinde yaşayan gizemli ve çok tehlikeli varlıklardır. Bir zamanlar kendi realitenizden onların öteki dünyalarına düşecek kadar şanssızdınız.

Bu tür kazalar bazen olur ve şimdi sizin de başınıza geldi. Bundan sonra tek bir işin var – hayatta kalmak ve çıkış yolunu bulmak! Arka Odaların her seviyesinin kendine göre tehlikeli olduğunu ve sürekli olarak yeni koşullara uyum sağlamanız gerekeceğini unutmayın.

Bu oyun klasik bir birinci şahıs indie korku oyunudur.Menüde mevcut sekiz seviyeden birini seçebilirsiniz. Her seviyede tek bir amacınız var: bir çıkış yolu bulmak. Silahınız yok, Backrooms sakinlerine karşı her zaman savunmasızsınız ve onlarla karşılaşırsanız, hayatta kalmak için tek şansınız kaçmak.

Farklı seviyeleri keşfederken farklı tehlikelerle karşılaşacaksınız. Örneğin, “Lobi” seviyesi, kaybolmanın kolay olduğu büyük bir labirenttir ve “Yaşanabilir Bölge” seviyesinde, tehdit oluşturan ve yalnızca karanlıkta görünen bir varlık yaşamaktadır.

Seviye listesi:
En inanılmaz şekil ve boyutlardaki koridorları ve odaları keşfedin. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere 8 Arka Oda seviyesini ziyaret edebileceksiniz: Lobi, Yaşanabilir Bölge, Boş Düşler, Eğlence, Yücelik, Pencereler, Seviye !, Son. Her seviyede benzersiz tehlikeler sizi bekliyor!

Bu yerde yaşayan yaratıklar, daha önce gördüğünüz her şeyden çok daha korkunç. Orijinal Arka Odalar’ın sakinleri gibi değiller ama çok daha tehlikeliler. Garip bir UwU sesi duyarsan koş, çünkü o sesi çıkaran yaratık seni kesinlikle duymuştur. UwU.

Sürükleyici atmosfer:
Gerçekçi grafikler ve seslerin yanı sıra duyarlı karakter kontrolleri, orijinal Backrooms seyahat videolarının atmosferini yaratır.


Nextbots In The Backrooms indir - (Direkt indir)

25.576
OYUN BİLGİLERİ 3 Haziran 2023 20:18
Nextbots In The Backrooms

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.66 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 2 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?