NEW TERRA

0NEW TERRA indir - (Direkt indir)

Tehlikeli uzay kontratları olduğunda kimsenin kabul etmeyeceği… Sizi ararlar.

Edgecrusher adlı eski bir paramiliter uzay savaşçısına pilotluk yapıyorsunuz ve kendinizi uzak gezegenlerde, yabancı okyanusların derinliklerinde ve uzak galaksilerde buluyorsunuz.

NEW TERRA®, kendinizi yeni bir dünyada bulduğunuz her seviyede, cüretkar kurtarma operasyonları, eski uzaylı eserlerini çıkarma, uzak aylardaki volkanlardan kaçma, derin uzaydaki antenleri tamir etme, savaş suçlularını çıkarma, çekme gibi tehlikeli görevler gerçekleştirdiği bir aksiyon strateji oyunudur. asteroit fırtınaları sırasında buz, kum solucanlarıyla savaş, düşman gemileri, kuleler, dev lazerler ve gizli gezegen muhripleri.

Bu gemide yakıt uzun süre dayanmaz ve gelmesi zordur.

Kaynaklarınızı koruyun ve hızlı hareket edin, yoksa hayatta kalamazsınız.

Yani… Söyle bana… Kaptan olmaya hazır mısın?

Tam açıklama:
NEW TERRA, çok yönlü yerçekimi tabanlı bir uzay nişancı oyunudur ve daha spesifik olarak, uzayda, asteroitlerde, yabancı okyanusların altında, uzak gezegenlerdeki maden kuyularında vb. geçen bir fizik strateji oyunudur.

Gemilerin dönüşünü ve ileri/geri itişini kontrol edersiniz, her itme kullanımı size yakıt harcar.

Gemi, yerçekimi tarafından sürekli olarak aşağı doğru çekilir, doğru bir strateji uygularsanız avantajınıza kullanabilirsiniz, yoksa aleyhinize çalışır.

Her seviyede sınırlı yakıt ve sınırlı güç artışları vardır, bu nedenle verimsiz kararlar verirseniz, genellikle yakıtınız biter ve kaza yaparsınız (ve ölürsünüz).

Silahlarınız var ama bazen kayaların düşmesine ve sizin veya düşmanlarınızın üzerine düşmesine neden olacağından, özellikle kaya çevresinde bunları kullanmak için strateji belirlemeniz gerekiyor.

Geminizle hiçbir şeye dokunamazsınız veya hızlı bir şekilde hasar alırsınız. Açıkçası, çok fazla hasar alırsanız çarparsınız (ve ölürsünüz).

Bazı görevler, seyahat hızının dörtte biri için yakıtınızın iki kat daha hızlı yanmasını sağlayan ağır nesneleri çekmenizi gerektirir, bu nedenle fizik ve karar verme çok fazla devreye girer.

Hepsi farklı gezegenlerde, asteroitlerde veya yıldızlararası konumlarda ayarlanmış 18 benzersiz görev vardır ve ayrıca her seviyede ışıkları kapatan bir “zifiri karanlık modu” vardır, böylece görünürlük için yalnızca farınıza güvenirsiniz. Bir oyuncu olarak size 36 benzersiz deneyim.


NEW TERRA indir - (Direkt indir)

12.380
OYUN BİLGİLERİ 6 Mayıs 2022 18:25
NEW TERRA

Tür: Oyun, Platform, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 6 Mayıs 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?