New Tales from the Borderlands

1New Tales from the Borderlands indir - (Direkt indir)

Hikaye ağırlıklı bu macerada acımasız kurumsal derebeylerine karşı durun!

Savaşın sürekli mağlup ettiği metropol Promethea’nın içinde, hayatlarının en kötü gününde Anu, Octavio ve Fran’i kontrol edeceksiniz.

Dünyayı değiştirmeye (hatta belki de kurtarmaya) çalışan bu üç sevimli zavallıya yardım edin! Sonraki adımda ne olacağının size bağlı olduğu bu heyecanlı sinematik yolculukta, istila altına bir gezegen, gaddar bir kasa canavarı ve merhametsiz bir kapitalistle yüzleşin! Liderliğe oynadığınız bu yarışta uyumsuzlar, suikastçı robotlar ve konuşan silahlarla dolu rengarenk bir kadroyla tanışın!

Şimdi sömürüye ve kurumsal açgözlülüğe karşı savaşma zamanı. Şimdi kargaşayı görev edinme zamanı.

ÜÇ SEVİMLİ VE SIRADAN İNSANIN SIRA DIŞI HİKÂYESİ
Fedakar bilim adamı Anu, onun hırslı, “şehirli” kardeşi Octavio ve donmuş yoğurt satıcısı acımasız Fran’in kaderlerini belirleyin.

Kaybedecek hiçbir şey kalmamış ama kazanacak çok şey varken, silahlı haydutlar, öte dünya canavarları ve lezzetli takolarla dolu heyecan verici beş bölümü tırnaklarınızla kazıyarak geçeceksiniz.

FİLM TADINDA MUHTEŞEM BİR MACERA
Borderlands sadece Kasa Avcıları, psikopatlar ve silah şirketi CEO’larına ev sahipliği yapmıyor, aynı zamanda kıt kanaat geçinmeye çalışan ezilmiş, gözü pek sivillerle dolu.

Mizahi yönü kuvvetli suikastçı bir robot ve her zamankinden daha az öldürücü bir haydut da dahil olmak üzere pek çok tanıdık ve yeni yüzle, bu unutulmaz hikayenin yeni ve eski hayranları memnun edeceği kesin.

SONUCU TERCİHLERİNİZ ŞEKİLLENDİRECEK
Seçimleriniz hikayenizin nasıl biteceğini belirleyecek. Anu’nun silahlardan fazlasını pazarlayan evren vizyonu, Octavio’nun şöhret ve servet hayalleri ve Fran’in soğuk intikam planı da dahil, hepsinin başarısı ya da başarısızlığı size bağlı.

Bu gerçek PC versiyonu değildir, Emulator kullanarak PC'de Oynamaya Hazırdır.


New Tales from the Borderlands indir - (Direkt indir)

15.050
OYUN BİLGİLERİ 30 Ekim 2022 13:12
New Tales from the Borderlands

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9.95 GB

Crack: EMU

Tarih: 21 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?