New Star GP

1NEW STAR GP, pistte ve pist dışında her kararın önemli olduğu bir arcade yarış oyunudur! Kendi motor sporları takımınızın kontrolünü elinize alın, takımınızın teknolojik gelişimine rehberlik edin, yarış stratejinizi planlayın, direksiyona geçin ve zafere doğru ilerleyin!

Basit ama derin bir oyun deneyimi ve çekici retro görsellerle NEW STAR GP, 1980’lerden günümüze kadar onlarca yıllık yarış boyunca takımınızı yönetip yarışırken, her virajda ve dönüşte sizi sürücü koltuğuna oturtuyor!

MUHTEŞEM RETRO GÖRSELLER
Güzel bir şekilde işlenmiş retro görünümler ve 1990’ların ikonik yarış oyunlarının güzel anılarını geri getiren etkileyici bir retro müzik.

YARIŞ STRATEJİNİZİ SEÇİN!
Düşündüğünüzden daha fazla derinliğe sahip, alıp oynatabileceğiniz bir arcade sürüş deneyimi. Herkes direksiyona geçip başarıya ulaşabilirken, oyunda gerçekten ustalaşmak isteyenler lastik seçimi ve aşınmasından, bileşen güvenilirliğinden, kayan rakiplerden, yakıt yükünden ve hatta pit stratejisinden yararlanmak isteyecektir. Yarışlarda yıkıcı bileşen arızalarından dinamik hava değişimlerine, lastik patlamalarından çok arabalı kazalara kadar her şey olabilir.

KARİYERİNİZE 80’LERDE BAŞLAYIN
GP’lerde, Eleme Yarışlarında, Zamana Karşı Yarışlarda, Kontrol Noktası Yarışlarında ve bire bir Rakip Yarışlarında yarışın. Etkinlikler arasında, arabanızı nasıl yükselteceğinizi veya hangi personelin donatılacağını seçin: sponsorlu araba parçalarından daha hızlı pit stoplara kadar. Bir sezonu kazandığınızda, yarışlarda sonraki on yıla ilerleyin ve yepyeni bir arabada yeni rakiplerle ve zorluklarla yüzleşin!


9.780
OYUN BİLGİLERİ 8 Eylül 2023 16:47
New Star GP

Tür: Erken Erişim, Oyun, Spor, Yarış

Platform: PC

Boyut: 420.07 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 8 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?