New Cycle

0New Cycle, hayatta kalma odaklı şehir kurma oyunudur. Felakete yol açan güneş patlamalarının ardından insan toplumu kaosa sürüklendi. Yerleşim alanı kur ve başlangıçta gösterişsiz olan bu yerleşim alanını geliştirerek sanayi metropolü hâline getir.

YERLEŞİM ALANINI KUR
Yerleşim alanını serbest veya karo tabanlı tasarımla kur ve genişlet. Uygarlığını ilerletmek için yeni kaynaklar ara, topla ve üret. Yerleşim alanını geliştirdikçe geçmişin ileri ve karmaşık yöntemlerini tekrar keşfederek daha büyük ölçekte ürün üreteceksin.

ACIMASIZ DÜNYAYLA YÜZLEŞ
Bu elverişsiz dünya, kum fırtınalarıyla, kıtlıklarla, kontrol edilemeyen yangınlarla ve başka doğal afetlerle seni sınayacak. Hazırlıklı ol, daima çabuk harekete geç. Doğa dışında endişeleneceğin başka konular da olacak: Mülteci krizleri, kargaşa, salgın hastalıklar… Karşılaşacağın zorlukların listesi uzun. Uygarlığının çöküşünü önlemek için, pek çoğu acı verici olan zorlu kararlar vermen gerekecek.

HALKINA ÖNDERLİK ET
Halkının temel ihtiyaçlarını gider. Gıda, su, alet ve kıyafet dağıt. Ayrıca günlük çalışma programlarını düzenle. Halkının hayatına eğlenceyle zenginlik kat, tıbbi tesisler kurarak hastalıkları önle ve halkının sağlığını geliştir. Topluluğuna katılan her yeni üyeyle eski dünyanın unutulmuş teknolojilerini tekrar keşfetmeye bir adım daha yaklaşırsın.

KARMAŞIK ÜRETİM ZİNCİRLERİ
Yerleşim alanın gelişip yakıtla çalışan ve kömür yakan bir sanayi şehrine dönüştüğünde üretkenliğin yepyeni bir seviyesinin kapıları sana açılır. Seri üretim, otomasyon, fabrikaların diğer fabrikaları karmaşık konveyör bant sistemleriyle beslemesi. Halkını bu uzmanlık gerektiren görevler için eğitip iş gücünü modernleştir.

ARAŞTIRMA YAP VE İLERLE
Her çağda, çok sayıda yeni binaya erişim kazanarak hem üretimini hem de halkının hayatını geliştirme şansı elde edersin. Yerleşim alanın gelişip yakıtla çalışan ve kömür yakan bir sanayi şehrine dönüştüğünde üretkenliğin yepyeni bir seviyesinin kapıları sana açılır.


26.668
OYUN BİLGİLERİ 19 Ocak 2024 03:55
New Cycle

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.13 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Ocak 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?