Nevermind This

0Nevermind This indir - (Direkt indir)

Ormanın derinliklerinde geçen, çılgın bir korku oyunu olan ‘Boşver bunu’nun cehennem kulübesine adım atın. Birkaç on yıldan fazla bir süredir yalnız yaşayan ve çalışan bir oduncu olan Mike, her zamanki gibi dondurucu bir kış akşamında evine döner. Her zamanki gibi rutin bir akşam olması gerekiyordu. Sözde. Oyun, kafa karışıklığının, yalnızlığın, kaosun ve dikkat dağınıklığının labirentinde gezinirken en derin korkularınızla yüzleşmeniz için sizi zorluyor. Lanetli kulübede ilerlerken, tuhaf ve rahatsız edici çevreyi görmezden gelmeli ve karanlıkta saklanan bilinmeyen korkulardan hayatta kalmayı başarmalısınız.

Ana Oynanış Vurguları
‘Bunu boşver’de, her dönemeçte yeni bir şeyin saklandığı karanlık ve önsezili bir dünyaya itiliyorsunuz. Oyun, birçok paranormal ve kar fırtınası durumuna çözümler bulmanız gerektiğinden, birinci şahıs keşif ve macera oyununun bir karışımını içeriyor. Oynanış sizi çevrenizin doğruluğundan şüphe etmeye zorluyor. Tahmin edilemeyen olayları, tuhaf şeyleri ve gerçeküstü sahneleri deneyimleyin. Oyunun dinamik ortamı, oyuncuları her köşede beklenmedik korkular ve zorluklarla birlikte sürekli bir korku halinde tutacak şekilde tasarlandı.

Atmosfer
‘Boş ver bunu’nun kalbindeki lanetli kulübe, gizemli ve yalnız yaşlı oduncu Mike’ın evidir. Bize medeniyeti hatırlatabilecek tek şey demiryoludur. Kulübeyi ve çevresini keşfettikçe, oduncunun geçmişine ve bölgenin başına gelen lanete dair ipuçlarını ve ipuçlarını ortaya çıkaracaksınız.


Nevermind This indir - (Direkt indir)

19.505
OYUN BİLGİLERİ 10 Aralık 2023 14:07
Nevermind This

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.12 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 8 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?