Neverinth

0Neverinth indir - (Direkt indir)

Oyuncuları aksiyon dolu bir dünyaya götürecek olan Neverinth, CreAct Games tarafından geliştirilirken Another Indie tarafından yayınlanacak. Tek oyunculu olarak oynanacak olan yapım bünyesinde üç farklı dil seçeneğine sahip olacak. Fantastik yapısı ile oyunculara gerçekten uzak ve hareketli bir oynanış sunacak olan oyunda üç boyutlu grafikler eşliğinde labirentleri ele geçirmek için fantastik yaratıklar ile savaşacak ve hayatta kalma sınırlarını aşmaya çalışacağız.

Bol ödüllü savaşlara ev sahipliği yapacak olan oyunda savaşları kaybettiğimiz zamanda cezalandırılacağız. Tempolu savaşlar ile İskandinav mitolojisini yakından tanıma fırsatı bulacak, eski dünyanın derinliklerine doğru ilerleyeceğiz. Oyuncular düşmüş olan tanrılara kendilerini adayacak ve onların güçelerini kazanarak Midgard düşmanlarını yok edecekler. Buna ek olarak oyuncular karakterlerini geliştirebilecek ve silahlarını yükselterek daha güçlü bir hale getirmeye çalışacaklar.

Farklı karakterler, farklı seviyeler, zengin içerik, güçlü canavarlar oyun içerisinde yer alacak. Bazı içerikler de oyuncuların performanslarına bağlı olarak karşılarına çıkacak. Özellikle kilitli öğeleri açabilmek için oyuncular savaşlarda galip olmak zorundalar.


Neverinth indir - (Direkt indir)

23.906
OYUN BİLGİLERİ 17 Haziran 2020 13:14
Neverinth

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, RPG, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.1 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 17 Haz 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?