Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars

0Neptunia ve SENRAN KAGURA hack ‘n slash RPG’de güçlerini birleştiriyor! Düşman sürülerini yarıp geçmek, unsurları yönlendirmek ve özel karakter saldırıları gerçekleştirmek için 10 oynanabilir karakteri eşleştirin. Ardından Yomi-Training’in oyun sonrası zorluklarını üstlenmeden önce Peaches & Cream Meditation mini oyunuyla merkezinizi bulun!

Neptunia ve SENRAN KAGURA serisinden iki savaşan ulus, şimdi aksiyon dolu tek bir RPG’de güçlerini birleştirdi! İki yeni karakter de dahil olmak üzere 10 olası karakter arasından seçim yapın: Yuuki ve Goh ve maceranıza çıkmak için iki karakter seçin. Savaşta seçtiğiniz iki karakter arasında hızlıca geçiş yapın! Bu sürüm ayrıca yeni bir zorluk ayar seçeneği içerir!

Ninja Sanatı
Her karakter, Ninja Sanat Becerileri olarak bilinen benzersiz bir beceri setine sahiptir. Düşmanlarınızı toz içinde bırakmak için Ninja Sanat Becerilerinizi zincirleyin. Ninjalar ve shinobiler ayrıca düşmanları yavaşlatmak için fiziksel hasar veya geçici durum rahatsızlıklarına neden olabilecek mermilerle donatılmıştır.

Gerçek Bir Ninja Savaşçısı mısınız?
Savaşta ekstra istatistik artışı elde etmek için Şeftali ve Krem Meditasyonu mini oyunuyla merkezinizi bulun. Ayrıca, oyun sonrası içerik Yomi-Training ile gücünüzü test edin! Uzman ninjalar ve shinobiler, her biri zor kısıtlamalara sahip 8 farklı denemede oynayabilir!


2.983
OYUN BİLGİLERİ 11 Mayıs 2022 23:59
Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.9 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 11 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?