Neptunia Sisters VS Sisters

0Neptunia™: Sisters VS Sisters, Gamindustri’nin canlı dünyasında geçen bir aksiyon RPG’sidir. Hayatı tehdit eden gizemli, yeni bir fenomeni yenmeye çalışırken, karadaki birçok zindanda bulunan tehlikeli düşman ordularının arasından Hack ‘n’ slash ile yolunuza devam edin. Gamindustri’nin 4 Tanrıçasının küçük kız kardeşleri olan Tanrıça Adaylarına dünyayı kurtarmak için ilk maceralarında liderlik edin!

Ana Özellikler
CCC-Combo Maker! – Gamindustri topraklarında ilerlerken çok sayıda düşmanla karşılaşacaksınız – savaşma zamanı! Komboları kullanın ve saldırılarınızı gerçek zamanlı olarak zincirleyin. Eşsiz bir taktik aksiyon savaş sisteminde savaş alanının kontrolünü elinize alın!

Planeptune Görünümünü Alın – Oyun boyunca, grup üyelerinizi süslemek ve kişiselleştirmek için eğlenceli aksesuarlar keşfedeceksiniz. Oyunu ilk kez tamamladıktan sonra, yeni Fotoğraf Modunda tarzınızı sergileyebilirsiniz! Ayrıca iki efsanevi oyun geliştiricisi tarafından yaratılan iki YEPYENİ karakterin kilidini açacaksınız – Ryukishi07’den Higurashi ve ZUN’dan Shanghai Alice!

İnsanların Cıvıltısını Duyuyor Musunuz?– Trendi Fenomeninin yarattığı yıkımın ardından, nüfusun büyük çoğunluğu iletişim dahil her türlü günlük yaşam için rPhone’a yöneldi. Yolculuğunuz sırasında, ihtiyacı olanlar tarafından ortaya konan çeşitli yan görevleri üstlenmek ve özel ödüller kazanmak için Chirper sosyal ağına bağlanın!

Match Game ’23 – Savaş alanında aynı anda üç parti üyesine sahip olabilirsiniz. İstatistik artışları ve temel bonuslar için ekip üyelerinizi bir ortakla eşleştirin. Bağ ne kadar güçlüyse bonus da o kadar iyi olur!
Hikaye
Tanrıçalar, uzaktaki PC Kıtasından gelen bir imdat çağrısına yanıt verirken, Nepgear ve diğer Adaylar, bir canavar salgınını araştırmak üzere terk edilmiş bir araştırma tesisine gönderildi.

Onları bir kapsüle hapseden ve derin bir uykuya sokan Kül Tanrıça ile orada karşılaştılar. Uyandıklarında 2 yılın geçtiğini görünce şaşırdılar.

Uykudan çıktıktan sonra, Neptün’ün 2 yıl önce PC Kıtasına yaptığı görevden bu yana kayıp olduğunu ve Tanrıçası ve Adayının yokluğunda Planeptün’ün topluca Trendi olarak anılan bir dizi garip salgın tarafından harap edildiğini öğrenirler.


3.192
OYUN BİLGİLERİ 25 Ocak 2023 16:36
Neptunia Sisters VS Sisters

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 13.02 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 24 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?