Nemesis: Lockdown

0Nemesis: Lockdown indir - (Direkt indir)

Son yılların en başarılı masa oyunları arasında yer alan Nemesis , şu anda 20 binin üzerinde reytingle BGG Tüm Zamanlar sıralamasında 17. sırada yer alıyor. Klasik bilim kurgu korku filmlerine bir övgü olarak yaratıldı.

Ana amaç, her oyunda benzersiz bir sinematik hikaye yazacak harika bir korku deneyimi yaratmaktı. Oyundan sonra bir süre arkadaşlarınızla tartışmak isteyeceğiniz bir hikaye!

Şimdi, Nemesis Lockdown dijitalleşiyor! Bu, dijital dünyada yeniden yaratılmış bir masa oyunu ve oyun bizim için çok özel olduğu için deneyimin mükemmel olmasını istedik.

Bu oyun hem arkadaşlarıyla çevrimiçi oynayabilecek olan Nemesis Hayranlarını hem de masa oyunlarına fazla aşina olmayan ama yine de harika bir bilimkurgu macerası isteyen yeni oyuncuları hedefliyor!

Şimdi – dünyanın dört bir yanından yüz binlerce oyuncu oyunu oynadıktan ve zevk aldıktan sonra – Nemesis Lockdown’ın temel oynanışı çok iyi test edildi ve yalnızca çok eğlenceli (özellikle öldüğünde) değil, aynı zamanda nefes kesici sinema anları da sağladığı kanıtlandı.

Nemesis’te uzaylıları avlamıyorsunuz, bu bir nişancı değil. Silahlar çoğunlukla savunma için kullanılır. Bunun yerine, hedefinizi tamamlamak için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor ve üssünüzden mümkün olduğunca uzağa koşuyorsunuz. Diğer yaşam formlarının varlığı bunu biraz zorlaştırabilir.

Nemesis’teki en önemli mekaniklerden biri gizli hedeflerdir. Kimseye güvenmeyin, çünkü birlikte oynadığınız oyunculardan bazıları sizi öldürmek isteyebilir veya mevcut durumla ne yapacağınız konusunda çok farklı fikirlere sahip olabilir. Ancak hayatta kalmak için işbirliği yapmanız GEREKİR, bu nedenle her kararda tutmanız gereken ince bir çizgi vardır.

Oyunun bu yeni ortamda doğru görünmesini sağlamak için çok yatırım yaptık. Kendinizi Nemesis dünyasına kaptırmanıza yardımcı olacak harika grafikler, animasyonlar ve modeller bekleyebilirsiniz.

Oyunu kendi başınıza oynayabilir veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Yüksek tekrar oynanabilirlik sayesinde oyunu onlarca saat oynayabileceksiniz ve her oyun birbirinden farklı olacak.


Nemesis: Lockdown indir - (Direkt indir)

21.581
OYUN BİLGİLERİ 4 Haziran 2022 15:45
Nemesis: Lockdown

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.4 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 31 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?