NEEDY GIRL OVERDOSE

1NEEDY GIRL OVERDOSE indir - (Direkt indir)

NEEDY STEAMER OVERLOAD , 1 numaralı “İnternet Meleği” (yayıncı) olmaya çalışan oldukça aşırı bir onay ihtiyacı olan genç bir kız olan “OMGkawaiiAngel” ile günlük hayatı anlatan “Çok uçlu bir ADV”dir. OMGkawaiiAngel, günlerini yayın yaparak, çeşitli “stres gidericiler” kullanarak ve genellikle biraz dağınık olarak geçirirken, OMGkawaiiAngel’ın takipçi sayısını kademeli olarak artırın. Tüm farklı çılgın iniş ve çıkışları deneyimleyin ve bu hikayenin mutlu bir sonla bitip bitemeyeceğini kendiniz öğrenin.

Biraz ateşli bir kız karmaşası olan “Ame”yi OMGWTF-sevimli bir internet meleğine dönüştürün ve çevrimiçi en sert inekler için canlı bir yayıncı olarak kariyerine hızlı bir başlangıç ​​yapın!

Ame:
Biraz mütevazı ve sessiz görünse de, aslında kendini kaptırma eğilimi ve çaresiz bir onay ihtiyacı olan gülünç derecede bencil ve boş bir kız. O, şey… biraz sorunlu bir kişilik. Sevdikleri: SO/yapımcısı “P-chan”; psikotroplar.

OMGkawaiiAngel:
Bir “internet meleği”. Akış sırasında kullanılan Ame’nin ikinci kişiliği. Gerçekten hoş ve tatlıymış gibi davranıyor. İnek tipleriyle sürekli flört eder.

P-chan:
Cinsiyeti, yaşı ve tüm detayları bilinmiyor.
Ya da belki sensin?

■Ame’nin sevgilisi (???) “P-chan” olarak,
onu üst düzey bir yayıncı haline getirmeye yardımcı olmak için günlük yorumlar ve rehberlik sunun. Sizin yönlendirmeniz ve rehberliğiniz altında, giderek daha fazla sadık dinleyici/takıntılı hayran toplayabilir, onu süper popüler bir yayıncıya dönüştürebilir. Böylece, onun bağıştan mutlu otaku takipçilerinden aptalca miktarda Super Chat sızdırmanıza olanak tanır.

■Akış için konu almalıyım!
Akış için sıcak konuları bulmak için öğleden sonradan akşama kadar her türlü şeyi yapalım. Akış stresli olabileceğinden bazen biraz ara vermeniz gerekir. Ame’i randevulara götürün, arada bir ona biraz yaramazlık yapın, ona küçük bir şey verin – birikmiş stresini atması gerektiğinde onu rahatlatacak bir şey ve yardım etmek için homurdanmak için sosyal medyayı kullanın onu mutlu ve zihinsel olarak sağlıklı tut.
Ama dikkat et. Davranışlarınıza bağlı olarak, “hastalık seviyesi” artabilir ve internetin karanlığı tarafından yutulabilir!


NEEDY GIRL OVERDOSE indir - (Direkt indir)

8.389
OYUN BİLGİLERİ 27 Kasım 2022 13:28
NEEDY GIRL OVERDOSE

Tür: Korku, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 925.0 MB

Crack: REPACK

Tarih: 21 Ocak 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?