Nebuchadnezzar

0Oynanış
Nüfusunuz için farklı tarım ve ürünlerin üretimini denetlerken şehrinizi inşa edin. Sorunları çözün, nüfus kaybını önleyin, diğer şehirlerle ticaret yapın, dış ilişkileri ele alın, çeşitli endüstriler ve hizmetlerde değişen nüfus sınıfları ve çalışan türleri ile ilgilenin ve çok daha fazlasını yapın. Nebuchadnezzar’ın oynanışı, türün yeni başlayanlarından deneyimli stratejistlere kadar her tür oyuncuya yöneliktir.

Nebukadnezar’ın ana seferi, antik toprakların MÖ 6. yüzyılda Persler tarafından fethedilmesine kadar olan kolonizasyonunu kapsayan bir düzineden fazla tarihi görevi içeriyor. Her görev, Antik Mezopotamya tarihinde farklı bir zaman dilimini çağırır ve kapsamlı bir tarihsel deneyim sağlar. Oyuncular, tarihi anıtların inşası da dahil olmak üzere, her görevin belirli zaman ve yeri için önemli olan görevleri yerine getirmelidir.

Sefer sırasında oyuncular sadece karmaşık antik anıtlar inşa etmekle kalmayacak, aynı zamanda onları tasarlayacaklar. Nebuchadnezzar, oyunculara binaları üzerinde tam kontrol sağlayan bir oyun içi anıt düzenleyiciye sahiptir. Yapısal tasarımdan renk şemasına ve son ayrıntılara kadar: her şey oyuncunun elinde. Tarihi yeniden mi yaratacaksınız yoksa tarih mi yazacaksınız? Sana kalmış.


22.213
OYUN BİLGİLERİ 24 Nisan 2022 14:07
Nebuchadnezzar

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 813.88 MB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 17 Şubat 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?