NBA 2K13

15-Fast-break hücumlarında pas attığınız zaman, top kayıplarını önlemek adına top en öndeki adama değil, boştaki adama gidecek. Zira en öndeki adamı savunan rakip uzun pasta kolayca top kapabiliyordu, bu özellik oynanış bakımından gayet iyi oldu.

-Oyunda 4.000’den fazla animasyon olduğu açıklandı. Surat ifadelerinin de pozisyona göre değişeceği, önceki oyunlardaki gibi her pozisyonda poker face bakmayacakları da açıklanan özellikler arasında. Oynanış bakımından pek bir etkisi olmayacaktır ama görsellik bakımından iyi bir hamle olmuş.

-Önceki oyunlarda oyuncuların topu kavramak yerine dümdüz tutması özelliği de değişenler arasında. Artık oyuncular topu parmaklarıyla kavrayacak ve önceki oyunlarda olan ve görüntüyü bozan bu özellik de düzelecek.

-Top sürerken önceki oyunlarda olmayan bazı hareketler, sağ joystickin de yardımıyla artık yapılabilecek ve yeni oyunlar birlikte nerdeyse tüm crossover modelleri vs. yapılabilecek. Alışılmasının uzun zaman alacağını ise oyunun editörleri de kabul ediyor.

-My Player modunda da yeni gelişmeler olacak. Oyuncu kıyafetlerinden draft görüşmelerine birçok özellik yeni oyunla birlikte gelişecek.

-2K13, Jay-Z, Michael Jordan gibi isimlerin seslendirmeleriyle oyun daha zevkli bir hâl alacak.

-Oyun birçok açıdan önceki versiyonlarından daha gelişmiş olacak ama hiç şüphesiz bu gelişmelerden en iyisi oyuna All-Star haftasonunun dahil edilmesi. Birkaç başlık altında incelemek istiyorum bu konuyu.

NBA.2K13.V1.0.ALL.RELOADED.NODVD


214.051
OYUN BİLGİLERİ 16 Mart 2017 08:07
NBA 2K13

Tür: Spor

Platform: PC

Boyut: 6.78 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 02-10-2012

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?