NASCAR 21 Ignition

0NASCAR 21 Ignition indir - (Direkt indir)

NASCAR 21: Ignition, dünyanın en popüler stok otomobil yarışı serisinin resmi video oyunudur. İnanılmaz grafiklere ve sürükleyici oyun dinamiklerine sahip NASCAR 21: Ignition, NASCAR Cup Series yarışının özgünlüğünü ve atmosferini bir üst seviyeye taşıyor.

2021 NASCAR Cup Series sezonundan resmi sürücüler, takımlar, pistler, yayın kalitesinde yarış öncesi hazırlık ve yarış sonrası tekrarlara sahip oyunun özgün sunumu ile gerçek yarışa en yakın deneyimi yaşayacaksın.

2021 NASCAR Cup Series yarış takvimine uygun pist paketlerinin yanı sıra, oyundaki araçların yol tutuşu ile bu muhteşem araçlardan birini kullanmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyeceksin. Böylece yeşil bayrak indiğinde kendinin aksiyonun tam ortasında bulacaksın. Eksiksiz sürücü desteği sayesinde de yeni oyuncular oyuna hemen alışabilir.

İster Hemen Yarış modunda doğrudan aksiyona katıl ve NASCAR Cup Series yarışlarından favori sürücün olarak oyna, istersen de yarışlardaki ününü artırıp şampiyonluk için yarışacağın sürükleyici, heyecan verici kariyer modunu dene.

Yepyeni Boya Kabini, seçeceğin yarış numaranı da içeren kendi NASCAR Cup Series boya profilini oluşturabileceğin benzersiz bir kişiselleştirme olanağı sunuyor.

Çevrimiçi çok oyunculu yarış modu sayesinde ister arkadaşlarınla, ister dünyanın dört bir yanından oyuncularla yarışıyor ol, yarıştan asla uzak kalmayacaksın.

· 2021 sezonundan resmi araçlar, sürücüler ve pistlerle NASCAR Cup Series yarışlarının heyecanlı atmosferini hisset
· Yeni Boya kabini, boya profilin için benzersiz kişiselleştirme seçenekleri sunuyor
· Eğlence ya da rekabet için diğer oyuncularla çevrimiçi yarış
· Muhteşem görseller ve oyun sunumu
· Farklı sürücü destek sistemleri ile çok gerçekçi araç fiziği ve yol tutuşu
· Kendi NASCAR hikâyeni yazabileceğin sürükleyici Kariyer Modu


NASCAR 21 Ignition indir - (Direkt indir)

31.162
OYUN BİLGİLERİ 26 Ekim 2021 10:41
NASCAR 21 Ignition

Tür: Oyun, Yarış

Platform: PC

Boyut: 18.41 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 28 Eki 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?