Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections

0Efsanevi ninjalar, STORM serisinin heyecan verici yeni yapımında tekrar buluşuyor! NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS, yüksek tempolu ninja savaşları ve iki farklı hikâye modu içeren bir aksiyon/dövüş oyunudur.
• Yeni oynanabilir karakterler, gelmiş geçmiş en büyük ninja kadrosunu oluşturmak için STORM serisindeki tüm karakterlerle bir araya geliyor!

Oynanabilir 130’dan fazla karakterden birini seç ve zorlu ninja savaşlarına katıl! Geliştirilmiş ağ savaşı deneyimine ek olarak yeni Basit mod seçeneği, çeşitli ninjutsu kombolarının daha kolay yapılmasını sağlıyor.

Deneyimli ya da deneyimsiz her oyuncu, sevdiği ninjayla hararetli savaşların keyfini çıkarabilir.
• Naruto ve Sasuke’nin rekabet hikâyesi ilk defa yeniden düzenlenip tek bir oyunda birleştirildi!

STORM serisi geliştirme takımından beklenen yüksek kaliteli savaş deneyimiyle Naruto animesinin orijinal sahnelerinin bir araya geldiği bu oyun, Naruto’nun hikâyesinin ilk bölümlerinden son savaşa kadar olan bazı öne çıkan anları içeriyor. İki efsane ninjanın yolundan yürü!
• Yeni nesilden özel bir hikâye deneyimle!

7. Hokage’nin oğlu ve yeni dönemin ninjası Boruto Uzumaki’nin popüler bir çevrimiçi oyunda bir kızla tanıştığı ve kendini bütün ninja dünyasını kapsayan büyük bir savaşın içinde bulduğu yeni ve orijinal bir hikâyede oyna.
• Naruto hayranlarının beğeneceği bir diğer özellik de kişiselleştirme seçenekleri!


23.165
OYUN BİLGİLERİ 17 Kasım 2023 04:05
Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections

Tür: Aksiyon, Dövüş, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 27.6 GB

Crack: RUNE

Tarih: 17 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?