MythForce

0MythForce indir - (Direkt indir)

80’lerin sevilen çizgi filmlerinden ilham alan MythForce, Saturday mornings uygun bir roguelite macerasında kılıçları ve büyücülüğü sürükleyici 1. şahıs dövüşüyle ​​birleştiriyor. Tek başına zindanda cesur ol ya da sürekli değişen bir Kötülük Kalesi’ni ele geçirmek için arkadaşlarınla ​​güçlerini birleştir!

80’lerin görkemli fantezi dünyasında bir çizgi film kahramanı olun. O nostaljik kaşıntıyı, alması ve oynaması kolay (ancak ustalaşması zor) sağlıklı bir eğlenceyle kazıyın.

Gerçek rogue-lite tarzında, her yenildiğinizde baştan başlamanız gerekecek – ancak her oyun sizi biraz daha güçlendiriyor.

Zindanı keşfederken seviye atla, “I HAVE THE POWER!” dedirten büyülü eserler ve yükseltmeleri ortaya çıkar.

Sürükleyici 1. Şahıs Fantazi
Renkli bir çizgi film şatosunda sürükleyici bir fantezi zindan taramasında düşman ordularını alt etmek için efsanevi silahlar ve güçlü büyü kullanın.

Kaleye hücum etmek için her yeni girişimde yeni maceralar sizi bekliyor! Her köşesinde gizlenen hazineler, tuzaklar ve dehşetlerle tekrar oynanabilir bir zindanı keşfedin.

Koordineli Kooperatif Kaosu!
Tek başına zindana meydan okuyun veya 4 oyuncuya kadar işbirliği modunda güçlerinizi birleştirin. Takımınızı akıllıca seçin – her kahraman savaşa benzersiz beceriler getiriyor!

Eldryth’in Cesur Kahramanları!
Yiğit Şövalye Victoria , büyüleyici Düzenbaz Rico , bilge Büyücü Maggie ve ölümcül Avcı Hawkins ile güçlerini birleştiriyor . Birlikte, MythForce olarak bilinen efsanevi takımı oluştururlar!
Bu cesur şampiyonlar, Eldryth ile vampir efendisi Deadalus’un zorbalığı arasında duran tek şey. Kahramanlarımız, sürekli değişen zindanında birçok kötü niyetli köle, hile ve tuzağa karşı galip gelebilecek mi?


MythForce indir - (Direkt indir)

3.480
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2022 18:19
MythForce

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9.2 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 20 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?