Myth of Empires

2Myth of Empires indir - (Direkt indir)

Heyecan verici bir yolculuğa çıkın
Farklı manzaralar, ekolojiler ve hava koşullarının yanı sıra gerçekçi bir gündüz/gece döngüsüne sahip bir ülkeyi keşfedin. Myth of Empires’ın v1.0 sürümünde ayrıca yeni maceralar ve zorluklar sunan yeni bir harita olan Dongzhou Adası yer alıyor.

Sıfırdan Kendi İmparatorluğunuzu Kurun
Myth of Empires, yüksek derecede özgürlüğe sahip sandbox oynanışına sahiptir; Oyun, kendi imparatorluğunuzu kurmanıza olanak tanıyan 1300’den fazla farklı işçilik tarifine sahiptir. V1.0 sürümü, mekanik aletler ve temel savunmaların yanı sıra yeni bir ekim sistemi de dahil olmak üzere yeni tarifler ekliyor. İmkanlar sonsuzdur.

NPC’leri işe alın, Yaban Hayatı Ehlileştirin
Derinlemesine evcilleştirme ve eğitim sistemleri, oyuncuların savaşta ve üretimde kendilerine yardımcı olacak ek güçleri toplamasına veya bastırmasına olanak tanır. V1.0 sürümü yeni boss NPC’ler ve güçlü canavarlar ekliyor. Ayrıca üssünüzün savunmasını güçlendirmek için daha küçük hayvan türleri de kullanılabilir.

Kadim Savaş Alanlarında Destansı Savaşlar Yapın
Myth of Empires’da yüzlerce farklı silah, zırh ve büyük ölçekli mühendislik ekipmanı bulunur. Oyun tarzınıza en uygun silahları seçin veya bir ordu kurmak için stratejik yeteneklerinizi kullanın. V1.0 sürümü, oyunun derin savaş deneyimini daha da zenginleştirmek için güçlü mekanik üs savunmaları, tahta öküzler ve diğer yeni savaş ekipmanlarını sunuyor.

NOT:
• Oyunu Masaüstü kısayolundan veya “\MOE\Binaries\Win64” yoluyla başlatın.

• Tek Başınıza Oynayabilirsiniz [Solo Mode -> Create Game -> Single Player Mode]


Myth of Empires indir - (Direkt indir)

54.837
OYUN BİLGİLERİ 24 Şubat 2024 19:07
Myth of Empires

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 55.9 GB

Crack: P2P

Tarih: 21 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?