My Time at Sandrock

1My Time at Sandrock – My Time at Portia gibi, My Time at Sandrock da kıyamet sonrası sağlıklı bir dünyada, Day of Calamity’nin en modern teknolojileri yok etmesinden 300 yıl sonra geçiyor.

Sandrock’un en yeni İnşaatçısı olmak için bir iş teklifini kabul ettikten sonra, topluluğu eski ihtişamına geri döndürmek için size ve güvenilir araçlarınıza kalmış vahşi ve engebeli şehir devletine varacaksınız. Kasabayı ekonomik yıkımdan kurtarırken makineler yapmak, yerlilerle arkadaş olmak ve Sandrock’u canavarlardan korumak için kaynaklar toplayın!

Eski bir atölyeyi iyi yağlanmış bir üretim tesisine dönüştürün! Sandrock’un gelişmesine yardımcı olmak için parça parça birleştirmeden önce malzemeleri işlemek ve devasa yapıların parçalarını üretmek için karmaşık bir makine seti kullanın.

Çiftliğinizi dekore etmek, Sandrock sakinlerine hediyeler vermek veya topluluk taleplerine yardımcı olmak için çalışma masasında yüzlerce benzersiz eşya oluşturun.

Sandrock şehir devletini çevreleyen uçsuz bucaksız çölleri keşfedin. Eski Dünya kalıntılarını kazmak için harabelere dalın, ulaşılması zor yerlerde malzemelerimizi arayın veya komşularınızla Sandrock’ta dinlenerek zaman geçirin.

Yüzlerce yan görev ve 30’dan fazla yepyeni karakterle tamamlanmış ayrıntılı bir hikayeyi deneyimleyin. Sandrock sakinlerini tanımak, geçmiş hikayeleri ortaya çıkarmak ve yol boyunca anlamlı bağlantılar kurmak için zaman ayırın.

Dinamik aksiyon savaşlarında yakın dövüş ve üçüncü şahıs atış mekaniği arasında hızla geçiş yapın. Yeni silahları ve savunma kırma mekaniğini taktiksel avantajınız için kullanın veya savaşları basitçe ezmek için istatistiklerinizi artırın!

Çeşitli mini oyunlar, sizin ve yerel Sandrock sakinlerinin çöl kasabasında eğlenmenizi sağlar.

Hem Portialılar hem de Portia’ya hiç ayak basmamış yepyeni İnşaatçılar , yeniden oynanabilirliği geliştirmek için farklı NPC hikayelerinin yanı sıra kendi hızlarında keşfedecek çok şey içeren eğlenceli yeni bir dünya bulacaklar.

Not: Oyunu “steamclient_loader.exe” üzerinden başlatınız.


7.284
OYUN BİLGİLERİ 26 Mayıs 2022 19:03
My Time at Sandrock

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Erken Erişim, Macera, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 6.84 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 26 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?