My Little Pony A Maretime Bay Adventure

0My Little Pony A Maretime Bay Adventure indir - (Direkt indir)

Equestria’ya sihri geri getir ve yeni nesil MY LITTLE PONY karakterleriyle eğlence, moda ve dostluk dolu bir maceraya atıl!

Toprak Pony’si Sunny, dostluk ve sihir üzerine düzenlenen unutulmuş bir gün olan Kısrak Koyu Günü’nü canlandırarak dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek istiyor. Kutlamaları engellemek isteyen bir pony ise pastaları çalıp tavşanları serbest bırakma peşinde. Pipp’in resimlerini bile mahvetmek istiyor!

Sunny’ye Equestria’nın gördüğü en sihirli kutlamaları düzenlemesi için sadece sen yardım edebilirsin. Sihrini kullanarak moda defileleri düzenle, en tatlı hayvanları bul, Pegasi’yle uç ve çok daha fazlasını yap.

Şapka, mücevher, paten ve moda büyüleri dahil olmak üzere yeni yeteneklerin ve aksesuarların kilidini açarak pony’lerini özelleştir. Arkadaşların Hitch, Izzy, Zipp ve Pipp sürekli yanında olarak sana yardım toynağı uzatacaklar. Ayrıca çok oyunculu mini oyunlar için başka oyuncuları da davet edebilirsin!

Pony’lerin unutulmaz bir Kısrak Koyu Günü için yardımına ihtiyaçları var. Gizemli oyunbozanı bulup sihri geri getirebilecek misin?

BİR PONY OL – Maceracı Toprak Pony’si Sunny olarak oyna ve onun sihirli güçlerini kullan

YENİ GÜÇLER ÖĞREN – Kıyafetler, çantalar ve sihirli yetenekler dahil olmak üzere pony yeteneklerinin ve aksesuarlarının kilidini aç

KISRAK KOYU’NU KEŞFET – Sihri geri getirmek için Kısrak Koyu’nda maceraya atıl

ÇOK OYUNCULU PARTİ – İki oyuncu birlikte moda defileleri düzenleyebilir, tavşanlara sahip çıkabilir ve çok daha fazlasını yapabilir!


My Little Pony A Maretime Bay Adventure indir - (Direkt indir)

3.812
OYUN BİLGİLERİ 27 Mayıs 2022 12:49
My Little Pony A Maretime Bay Adventure

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.96 GB

Crack: FLT

Tarih: 27 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?