My Gaming Club

0My Gaming Club – oyun kulübü simülatörü

İşinizi baştan ayağa kaldırmalısınız, başlangıçta sahip olduğunuz tek şey merhum Ben Amca’dan miras kalan eski bir garaj.

Bir oyun kulübünün sahibisiniz, her gün çeşitli bilgisayar oyunları oynamak için can atan ziyaretçiler size geliyor. Amacınız, ihtiyaçlarını olabildiğince karşılamak ve aynı zamanda bundan kar elde etmek için gelişmek.

Ne yapacağım?
Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, sadece bir oyun kulübünde çalışıyorsunuz. Buna göre eylemleriniz ekipman, yiyecek satın almak, kulübünüzü temizlemek ve donatmaktır.

Bu oyunun özelliği nedir ve bu türdeki diğer oyunlardan farkı nedir? Oyunda gerçek hayattan birçok unsur var (açlık, susuzluk, idrar, ruh hali, hareket özgürlüğü vb.)

Bir PC’yi bileşenlerden bir araya getirme yeteneği Birçok uygulama ve işleve sahip bir akıllı telefon (Kamera, Cüzdan, Takvim, Aramalar, Notlar vb.)

Bir şeyler satabileceğiniz ve satın alabileceğiniz Ibay çevrimiçi açık artırması Sizi sıkmayacak inanılmaz derecede akıllı yapay zeka

Gerçekçi araba (gerçekçi fizik, yakıt, yağ, soğutma sıvısı, motorun aşırı ısınması, ışık, pil) Kendinizi oyun dünyasına tamamen kaptırmanızı sağlayacak gerçekçi ortam


20.933
OYUN BİLGİLERİ 23 Aralık 2022 14:35
My Gaming Club

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 287.80 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 14 Aralık 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?