My Friendly Neighborhood

0My Friendly Neighborhood indir - (Direkt indir)

Cumartesi sabahlarının sevilen kukla programında bir terslik var! My Friendly Neighborhood’un renkli kuklaları eğlenceli ve eğitici maceralarıyla yıllarca dünyanın dört bir yanından izleyicileri büyüledi. Ama zamanla izleyicilerinden gördüğü ilgi azaldı, prodüksiyon stüdyosu yeterli parayı elde edemeyince programa son verdi.

Oyuncak satışları düştü, doğum günü balonlarının ve pastalarının üzerinde başka maskotlar tercih edilmeye başladı. Bir zamanların meşhur isimleri unutuldu.

Yıllar sonra bir gece, stüdyo ansızın tekrar hayata döndü ve My Friendly Neighborhood yayınına başladı. Dünyanın dört bir yanında televizyon ekranları bu tanıdık kuklaların sürpriz dönüşüne şahit oldu! Ama Bu sefer o çocukça yayınlarından farklı bir şeyler oluyor… Bu kuklalar, birbirini mi yiyor?!

Yetkililer, programın eski bölümleri tekrar yayına başladı sanarak Tamirci Gordon’ı bu işi çözmeye gönderiyor.

O eski, dost canlısı mahallenin çok daha karanlık bir yola girdiğini Gordon’ın fark etmesi fazla zaman almıyor. Gordon’ı oynayarak vahşi dostlarla çarpışacak, tehlikeli bir hâle gelen oyun bulmacalarını çözecek ve bu ürkütücü hikâyenin ardındaki korkunç sırrı ortaya çıkaracaksın.

Gerçekten korkutmak yerine kanlı sahnelere bel bağlayan oyunlardan sıkıldıysan MFN sokakları tam sana göre!

Aksiyon ve maceranın mükemmel bir karışımı olan MFN, farklı bir şey arayan korku tutkunları için kusursuz bir oyun. Parçalanan kafalar veya kopan uzuvlar yok. Ama bu da kuklaların kolay kolay pes etmeyeceği anlamına geliyor…


My Friendly Neighborhood indir - (Direkt indir)

12.056
OYUN BİLGİLERİ 19 Temmuz 2023 15:33
My Friendly Neighborhood

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.47 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?