MY DESTINY GIRLS

2“MY DESTINY GIRLS”, gerçek zamanlı etkileşimli video aracılığıyla benzersiz ve sürükleyici bir deneyim sunan heyecan verici bir flört simülasyon oyunudur. Uyanır uyanmaz etrafınız altı güzel kızla çevrilidir ve hepsi size sevgilerini farklı şekillerde gösterir.

Tatlı ve nazikten inatçı ve kontrolcüye kadar değişen farklı kişiliklerle, onların tercihleri ​​doğrultusunda yolunuzu bulmak ve hak ettikleri mutluluğu sağlamak size kalmış.

Onlara sevginin maddiyat ne olursa olsun her şeyi fethettiğini kanıtlayıp, bekledikleri kişi haline gelebilir misiniz? Bir deneyin ve bu güzel kızların kalbini fethetmek için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Tatlı yolculuğunuzun sonunda partneriniz olarak kimi seçeceksiniz? Sevimli ve Havalı oda arkadaşı mı? Büyüleyici ve Ateşli kadın mı?

Her zaman sizin için uygun bir tane vardır.

Gerçekten hepsini sevmeniz mümkün mü? Ne derler bilirsiniz, “ne kadar çok olursa o kadar neşelidir” ve “iyi kızlar kovalanmayı sever.” Öyleyse neden sevgiyi etrafa yaymıyorsunuz?

Neden kendinizi sadece bir tanesiyle sınırlandırıyorsunuz? Yalnızca çocuklar seçim yapar, yetişkinler her şeye sahip olabilir!


24.203
OYUN BİLGİLERİ 30 Mart 2024 16:58
MY DESTINY GIRLS

Tür: Oyun, Macera, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 38 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 29 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?