My Child Lebensborn Remastered

0My Child Lebensborn Remastered indir - (Direkt indir)

Lebensborn çocuklarının gerçek tarihini anlatan hikaye bazlı bu oyunda, çocuğuna yardım et.

Polygon: ‘My Child Lebensborn 2. dünya savaşı sonrası masumların rahatsız edici hikayelerini anlatıyor’
LevelUp: ‘Yaşadığım en etkileyici oyun deneyimlerinden.’

2. Dünya Savaşı sonrası Norveç’te küçük bir Lebensborn çocuğunu evlat ediniyorsun, ama ebeveynlik çocuğun saldırgan ve nefret dolu bir toplumda büyürken oldukça zor.

Lebensbornların gerçek hikayelerinden esinlenmiş bu oyunda savaşın farklı bir tarafını göreceksiniz. Düşmana olan nefretin zafer sonrası bile nasıl mağduriyet yaratabileceğini keşfedin.

Onlara destek ol ve geçmişlerini keşfet. Zamanını ve kaynaklarını çocuğuna bakabilmek için dengelemen gerekiyor. Zor sorulara yanıtlar bulacaksın: Nefret, zorbalık, tarih ve suçlama’nın etkilerini keşfet.

Özgürlüğü kutlayan bu ülkede bir yer bulabilmeleri için Klaus/Karin’e Alman işgalinin bıraktığı mirasla yüzleşmekte yardım et.

Sen bir değişim yaratabilirsin.

Ana Özellikler:
Çocuğun duyguları, kişiliği ve dünya bakışını seçimlerinle etkile. Çocuğun mimik ve vücut dilinde yaptığın tercihlerin etkisini gözlemle

Gerçek olaylara bağlı etkileyici bir hikayeyi deneyimle Para kazanmak için işe git, daha sonra evde yemek pişir, el işi yap, ormanda yiyecek ara ve oyun oyna.

Zamanını ve kaynaklarını dikkatli kullan Bir kız ya da oğlan evlat edin ve onları hayatlarındaki zor bir yılda destekle.


My Child Lebensborn Remastered indir - (Direkt indir)

14.198
OYUN BİLGİLERİ 19 Temmuz 2023 01:42
My Child Lebensborn Remastered

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 187.01 MB

Crack: UNLEASHED

Tarih: 18 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?