Music Store Simulator

1Music Store Simulator indir - (Direkt indir)

Music Store Simulator ile bir müzik aletleri üretim şirketini yönetebilirsiniz. Yaratın, satın, kazanın ve işinizi iyileştirmek ve geliştirmek için yeniden yatırım yapın.

Dünya çapındaki müşterilerinizin isteklerine göre, montaj işinden başlayarak boyama ve yapılandırmaya kadar hayallerindeki müzik aletini yaratmanız gerekecek. Müşteri son teslim tarihine, kaliteye ve bütçeye uyulmasından ne kadar memnun olursa, yakında yeni bir sipariş verecektir. Daha fazla müşteri, daha fazla para, daha fazla marka büyümesi!

Elde ettiğiniz kârla daha fazla performans aleti satın alabilecek, atölyenizi genişletmek ve müzik enstrümanlarınızın kalitesini artırmak için ek odalar açabileceksiniz.

Ayrıca kendi enstrümanınızı üretme, özel koleksiyonunuza ekleme ve hatta bir gün belki de çevrimiçi satma şansına sahip olacaksınız!

Müzik aletlerinizin kalitesi, her bir malzemeyle ilgili deneyiminize bağlı olacaktır, bu nedenle ne kadar çok pratik yaparsanız o kadar çok gelişirsiniz.

İsterseniz, becerilerinizi geliştirmek için seçebileceğiniz ve satın alabileceğiniz ve müşterilerin en uç taleplerini karşılamanıza yardımcı olacak her bir malzemeye odaklanan farklı sınıflar da vardır.

Ama lütfen deponuza iyi bakın! Hem enstrümanlarınızı yapmak için gereken parçaları hem de boyaları, yapıştırıcıları ve aletleri her zaman tedarik etmelisiniz.

Music Store Simulator’da aletleriniz kullandıkça eskiyecek ve bazen onları değiştirmeniz gerekecek, örneğin bazı prosedürleri hızlandırmak ve üretim süresini azaltmak için daha iyi bir çalışma masası satın almak gibi.

Başlangıçta küçük ve yerel olan markanızı dünya çapında itibar ve ün kazanarak genişletebilir, reklam kampanyanızı başlatabilir veya turneleri sırasında markanızı tanıtacak ünlü sanatçılar için müzik aletleri üretebilirsiniz.

Belirli bir şöhret seviyesine ulaştığınızda, tüm dünyada şubeler açabilecek ve dünya çapında bir müzik aletleri üreticisi haline gelebileceksiniz.

Hedefinize ulaşmak için, kredi almak veya işinizi büyütmek için ipotek almak için bir kredi sistemi tarafından desteklenen finans ve yönetime özel önem vermeniz gerekecektir.


Music Store Simulator indir - (Direkt indir)

13.104
OYUN BİLGİLERİ 18 Ağustos 2023 20:22
Music Store Simulator

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.56 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 24 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?