Moving Out

3Moving Out indir - (Direkt indir)

Moving Out "koltukta imeceye" yeni bir anlam getiren, absürt fizik tabanlı bir taşıma simülasyonudur!

Mobilya sektöründe parlak bir kariyere hazır mısın? Sertifikasını yeni almış bir mobilya düzenleme ve yeniden konumlandırma teknisyeni olarak hareketli Packmore kasabasında taşıma işleri yapacaksın. Smooth Moves en büyük taşıma şirketi olmayabilir ama tuttuğunu koparan bu çalışkan çocuklar için hiçbir iş çok tehlikeli ya da tuhaf değildir. İşini büyüterek yeni zorluklara meydan oku, renkli karakterleri işe al ve kasabanı mobilya tehlikesinden kurtar!

Ortaklaşa!

Hikaye modunun tadını ister bağımsız bir yüklenici olarak tek başına çıkar ya da istersen arkadaşlarınla birlik ol. Dört taneye kadar oyuncu, rahat koltuğuna yayılarak bir koltuğu taşımanın en iyi yolunu tartışabilir. Hünerlerini VE arkadaşlığını test et!

Fizik!

Sinir bozucu kapılar ve pencereler, mobilyanın önünde mi duruyor? Fizik kurallarıyla hepsini havaya uçur gitsin! En iyi süreleri elde etmek için önüne geleni kaldır, fırlat ve parçala!"

Aksiyon!
Giderek riskli ve fantastik bir hal alan seride bu işin nasıl yapıldığını öğren. Halay seni A noktasından B noktasına her türlü götürür ama bir yatak, A noktasından B noktasına asla dümdüz gitmez, bu yüzden eğitim kılavuzunu at gitsin, yaratıcılığını konuştur biraz!"

Macera!

Her taşıma şirketi küçükten başlar ama şöhretin yayıldıkça varış yerlerin de artacak. Sakin banliyölerde, kaçık çiftliklerde, perili evlerde, sanal gerçeklikte aklına gelmeyecek arazilerde taşımacılık yap!"

Karakterler!

Her biri kas gücüyle çalışmaya hazır, renkli karakterleri işe al!"

Yardım Modu!

Bu işte yeni misin? Sorun değil! Oyunun zorluğunu istediğin gibi ayarlayarak kolayca oynayabilirsin! Zaman kaybetme! Arkadaşlarını kap ve Moving Out’ta sertifikalı bir taşıma ustası ol!"


Moving Out indir - (Direkt indir)

20.731
OYUN BİLGİLERİ 30 Nisan 2020 09:27
Moving Out

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 289 MB

Crack: SiMPLEX 

Tarih: 28 Nis 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?